akupresura-1„Léčivá moc dotyků“

Studium na Institutu Aromaterapie mě zavedlo k Akupresuře a k částečnému zakomponování této metody do mé práce.
Řídím se myšlenkou – Co dám do mačkání, to tam je. A je tam všechno v pořádku.
Pro mě je důležité „mít záměr“ a můj záměr byl: „ Vnášet lehkost, odstraňovat bolest, vnášet radost, odstraňovat smutek, vnášet mír, odstraňovat zranění…“ Nyní je mým záměrem:“Nechť je pomoženo tam, kde je třeba. A nechť je pomoženo tak, jak je třeba. S vědomým respektem ke klientovi, nechť je vše tak, jak je pro něj nejlepší…“

„ Tam, kde je myšlenka, tam je energie

Kde je energie, tam je krev

Kde je krev, tam vzniká vše.“

                                        (Žlutý Císař)

Už je to hodně let, co jsem začala navštěvovat Darinku a rozhodně bych neměnila. Proč? Je skvělé svěřit se do péče někomu, kdo dělá svou práci pečlivě, s nadšením, pro koho jste jako zákazník na prvním místě a kdo vám dokáže poradit i v oblasti přípravků pro následnou domácí péči… Příjemné prostředí a naprostá spokojenost jak s Darinčiným osobním přístupem, tak s perfektní prací. Za sebe mohu jen a jen doporučit a těším se na každou další návštěvu!

Dana

Naše tělo

Tělo je velmi inteligentní a snadno přijímá to nejpřirozenější. Za velmi přirozený považuji správný dotyk a přírodní produkty, které používám (Nobilis Tilia). Toto spojení spolu s myšlenkou dát to nejlepší, považuji za velmi účinný dar a nástroj, který vede k lepšímu žití, ke zdraví a k prosperitě.

A o to přeci jde, co myslíte?

akupresura-2Tělo je inteligentní, silice z rostlin jsou inteligentní a komunikují mezi sebou. Používám 100% přírodní silice a certifikované české produkty firmy Nobilis Tilia z Česko-Saského Švýcarska, z Krásné Lípy. Je mi velmi blízké myšlení lidí ve firmě, měla jsem tu čest učit se přímo od jejích majitelů a velmi se ztotožňuji s jejich postojem k životu, k rozvoji, k čistotě a respektu. S tímto postojem přistupuji i k mému vývoji v Akupresuře. Jsem na začátku, a čím víc vím, tím víc si uvědomuji, kolik toho ještě nevím.

 

 

 

akupresura-3Na těle máme energetické dráhy vnitřních orgánů, díky kterým si můžeme tyto orgány udržet ve výborné vitalitě.

Na těle máme akupresurní body, které se pojí s vnitřními orgány, s pocity, s myšlenkami, s projevy na fyzickém těle.

Na těle máme reflexní zóny, přes které máme možnost uvolnit a odstranit bloky, které nám zabraňují v plnohodnotném využití našeho potenciálu.