BENEFITY – BONUS OD VAŠEHO ZAMĚSTNAVATELE

masáže brno aromaterapie

Patřím mezi partnery programu zaměstnaneckých výhod cafeteria benefity. Nabízím možnost uplatnění BENEFITY BODŮ v kategorii ZDRAVÍ.  Nabízím aromaterapeutické masáže a ALLORI RITUÁL zacílený na maximální vyladění mysli a těla. Věřím, že u mne najdete relaxaci i regeneraci.

Podle vašeho záměru, či s pomocí Tradiční Čínské Medicíny, vám vyberu Éterické Oleje a připravím jedinečnou osobní směs pro masáž. Pomohu naladit tóny vašeho těla do společného rytmu se Zemí pomocí fonoforézy.

Těším se na setkání s vámi

 

Zde je nabídka BENEFITY SLUŽEB:

ALLORI RITUÁL – KRÁSA PRO VŠECHNY SMYSLY

co vás čeká:

Namíchání vonné směsi k masáži pro vaši podporu. Koupel chodidel s peelingem. Výživný či detoxikační zábal chodidel, rukou a zad.

Celotělová synchronní masáž čtyř rukou pro jedinečný zážitek. Snoubení jemných ženských dotyků s racionálnějšími tahy zkušeného maséra. Výživná jemná masáž dekoltu a obličeje s užitím přírodních produktů Nobilis Tilia. Kombinace masáže na odhalené pokožce i tahů a tlaků přes ručník.

Masáž lávovými kameny, štětci a nahřátými lžícemi.

Působení Biolampy pro podporu energetických tělesných center.

Kvalitní čaj ze Zahrady Dobra.

co si odnesete domů:

200 ml směsi éterických olejů v rostlinném nosiči k potírání či k omývání.

v jakém čase:

O víkendech; Celková doba rituálu max. 140 minut, čas na lůžku 90 minut.

za kolik:

Celková cena se vším, co od nás získáte je 3000 korun českých.

Od koho:

Darka a André, sladění partneři a Odborní Aromaterapeuti.

 

MASÁŽE

Aromaterapeutická holistická masáž 1400 kč, 120 minut

Dokonalý rituál zdraví a krásy, který zbavuje únavy, napětí, harmonizuje duševní i fyzické pochody a pomáhá předcházet onemocnění. Zahrnuje nejen práci se svalovou soustavou, ale i s energií v meridiánech a akupresurních bodech. Celotělová masáž včetně obličeje i pokožky hlavy vás zavede do hluboké relaxace. Provázet vás bude směs olejů, které vám namícháme jen pro vás.

Aromaterapeutická regenerační masáž

Hluboce relaxační masáž těla s rostlinnými a éterickými oleji, která vychází z klasické masáže. Jsou vynechány prvky tepání a jsou doplněny delší plynulé tahy známé z jiných druhů masáží. Působí pozitivně jak na tělo, tak harmonizuje duši.

záda + šíje | nohy + hýždě | ruce 360 kč, 30 minut

záda + šíje + nohy 490 kč, 45 minut | 690 kč, 60 minut

celková masáž 900 kč, 90 minut | 1200 kč, 110 minut

Fyziologická masáž

Fyziologická masáž je velmi vhodným doplňkem k posilování a protahování těla. Má pozitivní účinky nejen na tělo, ale také na mysl a tím i na celkovou kondici člověka zlepšením prokrvení masírované části a následně i celého těla.

záda + šíje | nohy + hýždě 360 kč, 30 minut

záda + šíje + nohy 490 kč, 45 minut

celková masáž 690 kč, 60 minut

Těším se na vás

André

tel: 737 367 093

andre@allori.cz