Zdravím vás všechny,

jmenuji se Miloš Hájek a říkají mi André 🙂

V roce 2017 jsem dokončil studium na Institutu aromatrapie v Praze a pracuji na diplomové práci.

Věnuji se holistické masáži, relaxačním a fyziologickým masážím s bezpečným užitím éterických olejů a jejich pozitivnímu vlivu na člověka. Jak na jeho fyzickou tak i na jeho psychickou stránku.

Podle vašeho záměru či s pomocí základů Tradiční Čínské Medicíny, vám vyberu éterické oleje a připravím jedinečnou osobní směs pro masáž. Pracuji s prověřenými oleji od české firmy Nobilis Tilia.

Pomohu naladit tóny vašeho těla do společného rytmu se Zemí pomocí fonoforézy.

Kontakt:

objednávky – tel: 737 367 093

dotazy – email: andre@allori.cz

NABÍDKA:

HOLISTICKÁ MASÁŽ

Dává péči celému tělu od konečků prstů až po vlasovou část hlavy. Speciální hmaty v kombinaci s certifikovanými rostlinnými a éterickými oleji v bio kvalitě, tvoří dokonale harmonizující masáž. Sestává z masáže zad, hýždí, nohou z obou stran, rukou, břicha, hrudníku, šíje, ramen, obličeje a hlavy. Masáž probíhá i na vlasové části hlavy, proto je tedy třeba počítat s vlasy částečně od oleje.

doba péče 120 minut, cena 1400 kč

AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Hluboce relaxační masáž těla s rostlinnými a éterickými oleji, která vychází z klasické masáže. Jsou vynechány prvky tepání a jsou doplněny delší plynulé tahy známé z jiných druhů masáží. Působí pozitivně jak na tělo, tak harmonizuje duši.

doba péče 45 minut 550 kč

doba péče 60 minut 750 kč

doba péče 90 minut 1000 kč

 

V OBDOBÍ, KDY JE TŘEBA DODAT TĚLU TEPLO, DOPLŇUJI MASÁŽE O PŘIKLÁDÁNÍ NAHŘÁTÝCH RUČNÍKŮ, LÁVOVÝCH KAMENŮ A JAKO PODKLAD SLOUŽÍ PROHŘÍVACÍ DEČKA

Těšm se na setkání s vámi

André Miloš Hájek