Zdravím vás všechny,

jmenuji se Miloš Hájek a říkají mi André 🙂

V roce 2017 jsem dokončil studium na Institutu aromatrapie v Praze a pracuji na diplomové práci.

Věnuji se holistické masáži, relaxačním a fyziologickým masážím s bezpečným užitím éterických olejů a jejich pozitivnímu vlivu na člověka. Jak na jeho fyzickou tak i na jeho psychickou stránku.

Podle vašeho záměru či s pomocí základů Tradiční Čínské Medicíny, vám vyberu éterické oleje a připravím jedinečnou osobní směs pro masáž. Pracuji s prověřenými oleji od české firmy Nobilis Tilia.

Pomohu naladit tóny vašeho těla do společného rytmu se Zemí pomocí fonoforézy.

Kontakt:

objednávky – tel: 737 367 093

dotazy – email: andre@allori.cz

NABÍDKA:

HOLISTICKÁ MASÁŽ

Dává péči celému tělu od konečků prstů až po vlasovou část hlavy. Speciální hmaty v kombinaci s certifikovanými rostlinnými a éterickými oleji v bio kvalitě, tvoří dokonale harmonizující masáž. Sestává z masáže zad, hýždí, nohou z obou stran, rukou, břicha, hrudníku, šíje, ramen, obličeje a hlavy. Masáž probíhá i na vlasové části hlavy, proto je tedy třeba počítat s vlasy částečně od oleje.

doba péče 120 minut, cena 1400 kč

AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Hluboce relaxační masáž těla s rostlinnými a éterickými oleji, která vychází z klasické masáže. Jsou vynechány prvky tepání a jsou doplněny delší plynulé tahy známé z jiných druhů masáží. Působí pozitivně jak na tělo, tak harmonizuje duši.

doba péče 45 minut 490 kč

doba péče 60 minut 690 kč

doba péče 90 minut 900 kč

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY – VARIANTA RELAXAČNÍ

nabídka bude doplněna v nejbližších dnech

POSILUJÍCÍ MASÁŽ S BIOLAMPOU

Velmi individuální masáž bez užití olejů, se světelným působením Biolampy Zepter. Posiluje imunitní systém a příznivě působí např. při akné, oparech, kožních problémech, bolestech kloubů a zad, artritidě. Barevné filtry BIOPTRON pomáhají uvést energetická centra těla do rovnováhy, posilují je a zároveň stimulují vlastní hojivé procesy organismu. Jejich vzorce jsou odvozovány z rostlin, drahokamů, kovů, minerálů, stopových prvků i netečných plynů, fermentačních látek a dalších.

doba péče 60 minut, cena 750 kč

V OBDOBÍ, KDY JE TŘEBA DODAT TĚLU TEPLO, DOPLŇUJI MASÁŽE O PŘIKLÁDÁNÍ NAHŘÁTÝCH RUČNÍKŮ, LÁVOVÝCH KAMENŮ A JAKO PODKLAD SLOUŽÍ PROHŘÍVACÍ DEČKA

Těšm se na setkání s vámi

André Miloš Hájek