Krásný den vám přeji,

jsem zakladatelkou Allori.cz a mám malé miminko. Během podzimu 2018 začnu pracovat na pár hodin dva dny v týdnu. Mou vášní je aromaterapie a holistický přístup k člověku. To znamená, že člověka vnímám jako celek v souvislostech s jeho životním příběhem a zajímá mě, jak se teď cítí a co teď potřebuje.

Od roku 2005 pracuji v oboru manikúry a pedikúry a jsem zaměřená na ošetření s respektem k organismu a potřebě klienta. Nabízím přístrojovou pedikúru, CND Shellac a nově pudrové nehty.

Momentálně mě zastupuje kolegyně Jitka, která nabízí stejné metody i ceny. Jsme spolu v týmu a předáváme si informace, tipy a vzájemně se inspirujeme.

V čem se ráda realizuji jsou tématické přednášky v oblasti aromaterapie a souvisejících témat. Mrkněte v menu do nabídky, třeba vás něco zaujme. Já se s vámi ráda na některé z pořádaných akcí setkám 🙂

 

V září jsem pro vás otevřela salon Allori, který v sobě nese myšlenku otevřenosti a důvěry a najdete v něm možnosti pedikúry a manikúry, masáže, odbornou aromaterapii a tématické přednášky, poradenství, semináře, kurzy, relaxační cvičení a akce podle nabídky externích spolupracovníků. Vše publikujeme na facebooku Allori-péče o tělo i duši, aromaterapie a samozřejmě na tomto webu v sekci „Služby“.

Vstup do salonu

Vítejte, vše je nachystané pro vás …