Jindřiška Ina Pokorná

Poskytuji osobní poradenství  a léčebné harmonizační, relaxační, sportovní masáže.

Osobní poradenství

Osobní poradenství poskytuji  9 rokem.  Během sezení se zaměřuji na  problematiku  podvědomých (skrytých) emočních částí  (aspektů, fragmentů) a problematiku traumatu vnitřního dítěte, které ovlivňují každodenní běžný život a realitu přítomnosti  ve všech oblastech života (zdraví, vztahy, finance, práce). Rozkličuji podvědomé vazby ve vztazích partnerských, pracovních, rodinných.  Klienty vedu k porozumění reakcí těla, porozumění  myšlenek, pocitů a emocí,   jak  jim naslouchat a jak s nimi v běžném životě zacházet.  Společně  hledáme cestu k  úlevě  pro tělo, mysl i duši a řešení problémů.

Do sezení zakomponovávám  práci se stínem, vnitřním dítětem a proces scelování –  léčebné techniky  Teal Swan.

„Proces scelování je způsob, jak se poskládat (integrovat) zase zpátky, abychom nežili minulostí a nebáli se budoucnosti“.

Léčebné relaxační, sportovní a harmonizační masáže

Relaxační masáž je zklidňující a regenerující. Uvolňuje napětí v těle. Intenzita masáže je mírná.

Harmonizační masáží intuitivně, ve vědomé konverzaci s klientem (cíleně položené otázky uvolňující podvědomé trauma) propojujeme psychiku podvědomí s tělem. Dochází tím k uvolnění podvědomých traumat, které drží tělo v bolesti. Do harmonizační masáže zahrnuji dechovou terapii.

Při sportovní masáži používám intenzivnější a pevnější tahy, které zasahují do struktury pohybového aparátu. Dochází tak k uvolnění znavených a zatuhlých svalů. Masáž stimuluje krevní oběh, urychluje vylučování odpadních látek z těla a obnovu poškozených tkání, zmírňuje bolesti a napětí svalů, uvolňuje migrény a otoky, zvyšuje pružnost těla.

Bližší informace naleznete na stránkách www.inapokorna.cz

 


Jindřiška Ina Pokorná
tel.: 603 30 80 20

www.inapokorna.cz

Bankovní spojení ČR
č. účtu 110797436/0300

Bankovní spojení – pouze pro platbu v eurech
IBAN: CZ7420100000002401246270
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Vážení klienti. Pokud neodpovím na váš mail do 3 dnů, prosím avizujte mail sms. Děkuji za pochopení.