Propojení jógy a aromaterapie

Jana Dvorská

Lektorka a terapeutka, člověk s otevřenýn srdcem, věřící své intuicí a životu, který nás vede. Sport je a byl vždy hlavní náplní jejího života a zůstává i dnes, kdy jako maminka dvou dětí si nedovede představit dne bez pohybu. Narůstající potřeby klidu a míru v sobě kompenzuje nejen jógou, ale i otevřením se čisté přírodě.

Cesta k yoze byla spletitá a dlouhá. Dveře se otevřely v ten správný okamžik a od té chvíle se život Jany začal ubírat směrem, o jakém se jí dříve jen snívalo. Snaží se i ostatním otevřít cestu tím správným směrem. Již od prvopočátku pro ni nebyla yoga jen cvičením, ale cestou, která zatím nemá konce.

Učí kráčet cestou sebepoznání každého, kdo se jí nechá doprovázet. V čase plnění mateřských i rodičovských

povinností Jana získávala hlubší zkušenosti týkající se alternativního přístupu ke zdraví a člověku vůbec. Ne náhodou ji oslovila opět východní filozofie, z níž vychází ajurvéda i aromaterapie. Tato odvětví jí natolik oslovila, že jejích bohatství využívá nejen doma, ale i sdíleně při výuce yogy a terapiích. Aktivně se účastní aromaterapeutických kurzů a školení jak s domácími tak i zahraničními představiteli. Spojuje se s lidmi, kteří mají obdobné zájmy a vize a věnují tomu své srdce. Snahou je podporovat a učit se od sebe navzájem.

Motto:“Věci se dějí změnou pozornosti, pozitivní mysl přitahuje pozitivní věci a proto začni u sebe a vnímej co přichází.”

Jóga je návrat k dětské přirozenosti, radosti a štěstí.

Aktuální lekce jógy a přihlášení se na lekci najdete tady 🙂

Kontakt: 731 416 108

Vzdělání a licence:

– Diastáza workshop, GrooFy, Mgr.Olga Gruberová
– Pránájáma a meditace, Deep Kumar
– Odborná a spirituální aromaterapie – Yasminka.cz
– Ajurvédská marma masáž – NAMA – J.Rubin, Ayu.Dipl.
– Základní kurz Aromaterapie – AČA
– Jóga pro těhotné systémem A.Smékalové – FISAF
– Instruktor BODY AND MIND, akreditace MŠMT – FBGA
– Workshop Zdravá záda (L.Levová)
– Pilates s Flex-band (J.Kadishi)
– Body Balance II. (L.Velínská)
– Fit Ball a Over Ball diplom – FACE CZECH
– Bosu Core diplom – FACE CZECH
– a další…