AROMA YOGA

Lekce plné vůní

Každý člověk si přeje žít v souladu se sebou samým i s prostředím, které jej obklopuje.

Dnešní doba však v mnoha ohledech klade stále vyšší fyzické i psychické nároky, proto stále více lidí trpí tělesným i psychickým napětím, jehož projevem je stres, nervozita, nespavost aj. To vše má svůj dopad i na pohybový aparát. Jóga usiluje o celistvost, uvedení těla, duše i mysli do rovnováhy. S její pomocí v sobě rozvíjíme větší porozumění sobě samým i smyslu svého života tady a teď.

Na lekcích aroma yogy souzní harmonie přírody s naším emočním i fyzickým tělem. Každá lekce odkrývá tajemství jedné z mnoha přírodních esencí. Pracujeme s konkrétními emocemi, vlastnostmi, energetickými centry a meridiány, za pomoci originálních synergických směsí vůní, které doprovází samotnou jógovou praxi. Odstraníme vnitřní bloky a nastolíme rovnováhu pro plynulý tok energií v těle. Lekce je završena krátkou relaxační aroma masáží.

 

Gravid yoga a poporodní terapie

Jóga pro těhotné dává maminkám sílu i odpočinek zároveň. Pomáhá udržovat fyzickou kondici – zbavuje nás přebytečného tuku v těle, omezuje projev celulitidy, zjizvení, křečových žil, hemeroidů, problémů s močovými cestami. Má rovněž blahodárný vliv na psychiku těhotných – dodává sebevědomí a vnitřní sílu, zahání depresivní myšlenky.  Po porodu se pak snadněji vracíte k původnímu stavu a mnohdy je i kondice a psychika ženy lepší, než před začátkem těhotenství.

Pro mnohé ženy je těhotenská jóga prvním setkáním s jógou. Některé ženy právě díky těhotenské józe postoupí ve svém cvičení dál. Mou velkou snahou a přáním je, aby každá maminka našla svůj vnitřní klid, řídila se plně svou intuicí a dokázala naslouchat nejen svému tělu, ale i rostoucímu čistemu štěstí uvnitř sebe.

Poporodní terapie je maminkám šitá na míru, dle aktuálních potřeb či obtíží. Yogové cvičení je upraveno s ohledem na rozestup břišních svalů, důraz je kladen na posílení hlubokého stabilizačního systému a také na důkladné protažení zkrácených svalů. Velký důraz je kladen na uvolnění při relaxaci, neboť ta je pro čerstvou maminku nejpotřebnější. Aromaterapie dotváří psychickou pohodu, duševně i fyzicky podpoří. Na vůních se vždy společně domluvíme.

Lekce gravid yogy vedu systémem Andrey Smékalové – jedná se o ucelený systém cviků a jednotlivých bloků, které na sebe navazují a bezpečně provází každou maminku od počátku těhotenství až do porodu. Pranayama, tedy dechové cvičení je nedílnou součástí a vede k osvojení si správného návyku dechu nejen při cvičení, ale i v každodenním životě. Dozvíte se mimo jiné proč je správná dechová technika tolik důležitá v těhotenství, při porodu i po něm. S tímto cvičením je vhodné začít i po porodu.

AKTUÁLNÍ NABÍDKU LEKCÍ NAJDETE tady 🙂

Ceník poskytovaných služeb od září 2019

Skupinové lekce yogy

Jednorázové vstupné

lekce 60 minut 150,-Kč
lekce 90 minut 200,-Kč

Předplacené permanentky

Kredit Sleva Cena Platnost
1500,-Kč 1500,-Kč 12 měsíců
3000,-Kč 10% 2700,-Kč 6 měsíců
6000,-Kč 15% 5100,-Kč 12 měsíců

Permanentky objednávejte emailem uvedeným v kontaktech . Platnost permanentky lze prodloužit max. 14 dní po datu expirace, zakoupením permanentky nové.