AROMATERAPIE – PÉČE O TĚLO A DUŠI

AROMATERAPEUTICKÁ PÉČE                                          90 minut, 930 kč

1.část-Podpůrný rozhovor vedoucí k propojení souvislostí mezi tělem a psychikou; diagnostika dle Tradiční Čínské Medicíny – dotazy na subjektivní pocity a projevy těla; vyhodnocení diagnostiky a zjištění, co je třeba posílit v organismu.

2.část-Výběr vhodných éterických olejů. Z předvýběru terapeutem si klient svým čichem vybere sám tři oleje, které nejvíce voní; namíchání směsi (30 ml) k domácí péči a k ošetření těla v rámci aromaterapeutické péče.

3.část-Holistická masáž na zvolené a oboustranně odsouhlasené partii těla. Volba vychází z potřeby ošetření meridiánů (energetických drah v těle) či akupresurních bodů, v souvislosti z předchozího podpůrného rozhovoru.

BALÍČKY

3 OŠETŘENÍ (zvýhodněno o 400 kč)                                                          2 500 kč

1.ošetření-Aromaterapeutická péče, 90 minut

2.ošetření-Podpůrný rozhovor, celková Holistická masáž, 200 ml směs k domácí péči, 120 minut

3.ošetření-Podpůrný rozhovor, Diagnostika dle Pěti elementů (formou dotazů a odpovědí dle subjektivních pocitů), částečná Holistická masáž, 30 ml směs k domácí péči, 90 minut

5 OŠETŘENÍ (zvýhodněno o 600 kč)                                                          4 200 kč

1.ošetření-Aromaterapeutická péče, 90 minut

2.ošetření-Podpůrný rozhovor, celková Holistická masáž, 200 ml směs k domácí péči, 120 minut

3.ošetření-Podpůrný rozhovor, Diagnostika dle Pěti elementů (formou dotazů a odpovědí dle subjektivních pocitů), částečná Holistická masáž, 30 ml směs k domácí péči, 90 minut

4.ošetření-Podpůrný rozhovor, celková Holistická masáž, 200 ml směs k domácí péči, 120 minut

5.ošetření-Podpůrný rozhovor, částečná Holistická masáž, 30 ml směs k domácí péči, 60 minut

 

DARINA  HÁJKOVÁ ELLINGEROVÁ

ODBORNÝ AROMATERAPEUT

 

 

MANIKÚRA

Shellac – 450 kč, 50 minut

Ošetření nehtů s lakováním CND Shellac, závěrečná masáž rukou včetně předloktí kvalitními rostlinnými oleji.

Manikúra s lakováním 390 kč, 45 minut

Ošetření nehtů a okolí nehtového lůžka, individuální ošetření nehtové ploténky a lakování CND Vinylux. Závěrečná masáž včetně předloktí kvalitními rostlinnými oleji.

Manikúra s výživou 360 kč, 40 minut

Individuální ošetření nehtů a okolí nehtového lůžka, nanesení výživy na nehty a masáž rukou včetně předloktí.

 

PEDIKÚRA

Ošetření chodidel s lakováním 500 kč, 55 minut

Ošetření chodidel přístrojovou metodou, práce na nehtech, otlacích a dalších nemilých útvarech na pokožce a lakování nehtů CND Vinylux. Závěrečná masáž po kolena je prováděna tak, aby se vašim nohám odlehčilo. Kvalitní směs rostlinných a éterických olejů je připravena vždy čerstvá dle aktuálního počasí či nálady.

Ošetření chodidel 450 kč, 45 minut

Ošetření chodidel přístrojovou metodou, práce na nehtech, otlacích a dalších nemilých útvarech na pokožce. Závěrečná masáž po kolena je prováděna tak, aby se vašim nohám odlehčilo. Kvalitní směs rostlinných a éterických olejů je připravena vždy čerstvá dle aktuálního počasí či nálady.

Ošetření chodidel s aplikací Shellac 760 kč, 75 minut

Ošetření chodidel přístrojovou metodou, práce na nehtech, otlacích a dalších nemilých útvarech na pokožce a aplikace CND Shellac. Závěrečná masáž po kolena je prováděna tak, aby se vašim nohám odlehčilo. Kvalitní směs rostlinných a éterických olejů je připravena vždy čerstvá dle aktuálního počasí či nálady.

shellac

Ceník platný od 18.10.2016

MASÁŽE

Aromaterapeutická holistická masáž 1400 kč, 95-110 minut

Dokonalý rituál zdraví a krásy, který zbavuje únavy, napětí, harmonizuje duševní i fyzické pochody a pomáhá předcházet onemocnění. Zahrnuje nejen práci se svalovou soustavou, ale i s energií v meridiánech a akupresurních bodech. Celotělová masáž včetně obličeje i pokožky hlavy vás zavede do hluboké relaxace. Provázet vás bude směs olejů, které vám namícháme jen pro vás.

Aromaterapeutická regenerační masáž

360 kč, 30 minut | 490 kč, 45 minut | 690 kč, 60 minut | 900 kč, 90 minut | 1200 kč, 110 minut

Hluboce relaxační masáž těla s rostlinnými a éterickými oleji, která vychází z klasické masáže. Jsou vynechány prvky tepání a jsou doplněny delší plynulé tahy známé z jiných druhů masáží. Působí pozitivně jak na tělo, tak harmonizuje duši.

Celotělová masáž sestává z masáže zad, šíje, hýždí, nohou z obou stran a rukou.

holistická masáž, celostní medicína, pedikúra Brno

 

PERSONALIZOVANÁ SMĚS ÉTERICKÝCH OLEJŮ

200 ml směs k potírání | k umývání 300 kč

30 ml směs k potírání | k umývání 150 kč

Inhalační tyčinka s vonnou směsí 180 kč

Namíchání osobního oleje dle vaší potřeby. Snoubíme povahy olejů  pro vaši psychiku a Duši. Cílem je vyladění vaší nálady a podpory v Životě. Krátká konzultace vedoucí ke zjištění záměru, výběr éterických olejů dle povah rostlin, volba vhodných éterických olejů dle vůně a namíchání směsi do požadované finální podoby.