Aromaterapie

Moje aromaterapeutická práce spočívá ve dvou rovinách. Jedna je diagnostika dotazováním a druhou nazývám duchovní aromaterapií.

V obou rovinách pracuji holisticky. To znamená v souvislostech a propojuji tělesné projevy s myšlením a vnitřními postoji či dojmy.

Jsem průvodce, který klopýtá za klientem a svítí mu pod nohy na cestu.

JAK TO PROBÍHÁ

DIAGNOSTIKA DOTAZOVÁNÍM

V této rovině pracuji s dotazy na tělo i emoce. Opírám se o základy Tradiční Čínské Medicíny a vy mi odpovídáte své subjektivní pocity a pohledy. Určíme si aktuální důvod k poléčení a důvod, pro co jste si přišli. Pracuji s diagnostikou obličeje, s diagnostikou z jazyka a diagnostikou pěti prvků. Já se ptám, vy mi odpovídáte. Cílem je určit, na jaký vnitřní orgán se v rámci aromaterapie zaměříme, podat vám souvislosti a přivést ke zlepšení aktuálního důvodu.

Vyberu oleje, které souvisí s výsledkem a vy si svým čichem vyberete, jaké oleje vám nasedají na váš „terén“. Tvořím směs na masáž i k péči domů.

Následuje částečná holistická masáž, která učí tělo samoléčení. Navrhnu partie, na kterých budu pracovat a pokusím se vás uvést do relaxace, ve které propojím vaše tělo s myslí. Pracuji vědomě a posouvám hranice. Po masáži je dobré hodně pít, nekoupat se a dopřát si klidnější režim.

PODPŮRNÁ PÉČE (duchovní aromaterapie)

Zde se dostáváme do hlubin duše a emocí. Opět máme aktuální téma. Nabízím náhled na souvislosti, které si nemusíme uvědomovat, otevíráme zapouzdřené situace a léčíme je. Laskavost, respekt, otevřenost a vzájemná důvěra – to jsou společníci při této podpůrné péči.

Kombinuji dotazování s nabídkou náhledů; vzniká emoční koktejl, který nás vede k vyčištění a překódování dříve zapouzdřené a nyní již otevřené situaci; nabízím náhledy k pochopení a přijetí, k respektu; nabízím rozhled, jak to může vypadat nově a lépe. Respektuji tempo klienta. A vše je v pořádku, nechť se klient rozhodně jakkoliv…

Vyberu éterické oleje, které souvisí s tématem a jeho příčinou anebo s mostem vedoucím k oné příčině. Vy si vybíráte svým čichem, co vám nejvíce z vybraných olejů voní a tvořím směs k masáži i na péči domů.

Následuje částečná holistická masáž nebo techniky přes oblečení v souvislosti s předchozím průběhem péče.

Po ukončení průběhu si vždy řekneme své dojmy a dáme si vzájemně zpětnou vazbu. Spolupráce je základní stavební kámen pro obě roviny aromaterapeutické péče, kterou nabízím.

Reference

Ceník

Aromaterapeutická péče 930 kč / 90 min

Holistická aromaterapeutická masáž 1400 kč / 90 min

Protistresový rituál s vanilkou a kokosem 2500 kč / 120 min

15 minut koupel nohou s ylang-ylangem v hydrofilním oleji + 30 min masáž obličeje s akupresurou hlavy, masáž rukou a nohou zepředu + 20 min peelingová masáž + 20 min masáž zad a nohou zezadu + 15 min zábal zad a nohou + 15 minut závěrečná péče

Nechte se rozmazlit luxusním tělovým rituálem s ušlechtilými vonnými oleji. Intenzivní tělové ošetření je sestavené speciálně pro znovunastolení rovnováhy mysli a duše. Aromaterapeutická relaxační masáž teplým kokosovým olejem s vanilkou spojená s uklidňující akupresurou hlavy vás spolehlivě přivede zpět k vašim smyslům a péči o sebe. Pro dokonalou relaxaci uzavřeme celý rituál regeneračním zábalem těla, který zanechá vaši pokožku sametově hebkou ještě dlouhou dobu.
Během rituálu přikládám nahřáté ručníky a lávové kameny.

Kontakt

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva

    [recaptcha]