Aromaterapie

Moje aromaterapeutická práce je založená na péči o tělo i duši. Pracuji v souvislostech a na základě dotazování tvořím obraz situace, kterou chcete řešit. 

Pracuji holisticky, kdy propojuji tělesné projevy s myšlením a emočním prožíváním. Nečekejte ode mne, že budeme měnit lidi kolem vás. Můžeme ale citlivou cestou najít váš potenciál, vaše hodnoty, přijmout slabiny. Můžeme najít způsob, jak změnit například své vnější okolí, které má na emoční a psychické  prožívání značný vliv. 

Jsem průvodce, který svítí lidem na cestu. Kam se rozhodnete jít, je jen na vás.

JAK TO PROBÍHÁ

AROMATERAPEUTICKÁ PÉČE

Před samotnou péčí vám po domluvě zašlu na váš email dotazník, na základě kterého pochopím, jakému tématu ohledně zdraví a emočního prožívání se budeme věnovat. Osobní aromaterapeutická péče je založená na základě konzultace, kdy se dotazuji a nechávám vás mluvit podle vašich potřeb. Cílem je najít souvislosti a řešení na vaši momentální situaci a vytvořit podpůrnou kompozici z rostlinných a éterických olejů.

Po té, co pojmenujeme záměr, udělám předvýběr z éterických olejů a vy svým čichem vyberete tři až pět éterických olejů, které vám momentálně nejvíce budu vonět. Společně namícháme aromaterapeutickou směs, kterou si odnesete pro svoji sebepéči.

Protože pracuji v souvislostech, zahrnuji do této péče informace o vnitřních orgánech, emocích, projevech psychického prožívání na fyzickém těle a tělesnou kondici projevenou na vnitřních orgánech. Energetika vnitřních orgánů se projevuje opět na fyzickém těle a na emočním prožívání. Jedno je vším a všechno jedním, jak zpívá Tomáš Klus.

Cílem je tedy najít balanc ve vnitřním prožíváním a s vnějšími okolnostmi.

Co pro sebe můžeme udělat, aby se nám žilo se sebou i s ostatními? Poznat sebe, pochopit se, přijmout proč se nám děje to, co se nám děje a najít cestu k lepšímu prožívání, vitalitě a tím lépe žít se sebou i s druhými.

 

HOLISTICKÁ MASÁŽ

Holistická znamená celostí. Celostní znamená, že bereme v potaz jak fyzické tělo, tak psychiku i emoční prožívání.

Před masáží vám pošlu dotazník, na základě kterého pochopím, co potřebujete, aby vám masáž přinesla. Zda potřebujete zrelaxovat, povzbudit nebo si odpočinout.

Udělám předvýběr éterických olejů a vy svým čichem vyberete 3 – 5 éterických olejů, které vám budou nejvíce vonět. Vytvořím masážní směs a přichystám i 10-ti mililitrový rollonek pro vás domů.

Tato masáž je jemná a přitom jde do hloubky.

Při masáži oslovíme meridiány, muskulaturu i emoce. Díky éterickým olejům se dostane komplexní směs do krevního řečiště. Protože používám 100% přírodní éterické a rostlinné oleje, tak se spojí inteligentní tělo s inteligentním olejem, receptory na buňkách si načtou informaci a pošlou ji, kam je potřeba.

Masírované partie jsou záda, nohy z obou stran, ruce, hrudník, hlava a obličej. Počítejte s tím, že můžete mít mastné vlasy. Ideální je po masáži hodně pít vodu, nekoupat se a nechat celý proces doběhnout po dobu 12-ti hodin.

Reference

Ceník

Aromaterapeutická péče 1200kč / 90 min

Holistická aromaterapeutická masáž 1600 kč / 90 min

Kompletní aromaterapeutická péče 2590 kč/ 3 hodiny

Dopředu vám na email pošlu dotazník, na základě kterého zjistím aktuální téma, kterému se budeme věnovat. Při osobní péči prokonzultujeme záměr a řešení situace. Vytvoříme vaši osobní kompozici z rostlinných a éterických olejů pro domácí sebepéči a zároveň k holistické masáži. Po vytvoření kompozice proběhne holistická masáž. Domluvíme se na masírovaných partiích podle toho, kudy vedou meridiány vnitřních orgánů, které potřebujeme oslovit na základě emocí nebo fyzického stavu. Po masáži následuje chvíle relaxace a odpočinku a doplnění tekutin. Na závěr si zhodnotíme celkový přínos, zrekapitulujeme si poznání a jeho přenesení do praxe.

Kontakt

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva

    [recaptcha]