Masáže

Na každou masáž podle předchozí domluvy mícháme čerstvou směs z éterických a rostlinných olejů od české firmy Nobilis Tilia. Uděláme předvýběr éterických olejů (analgetické, relaxanty, povzbuzující…) a vy si na místě vyberete ty, které vám nejvíce voní.

JAK TO PROBÍHÁ

Při objednání termínu se vás doptáme ohledně vaší potřeby a důvodu masáže.

 • Máte-li bolestivé svaly
 • Potřebujete-li spíše zrelaxovat
 • Podle vašich potřeb vám nabídneme dobu masáže (30 minut / 45 minut / 60 minut / 90 minut). Do této doby se nepočítá výběr olejů a převlékání, tak si pro sebe přičtěte cca 15 -20 minut vašeho času, abyste měli vymezené dostatečné vlastní volno

Na místě si řekneme, jaké partie budou masírovány a další podrobnosti. V šatně si můžete nechat své osobní věci (můžete si je vzít i sebou do Hejčkárny) a půjčit si přezůvky.

V Hejčkárně se uložíte na lehátko. Po dobu masáže je tělo přikryté dekami a je odkrytá vždy jen masírovaná partie. V průběhu jsou vám přikládány nahřáté ručníky či lávové kameny. 

Po ukončení masáže vám necháme čas na vaše spočinutí a převlečení se. Doporučujeme půl minutky posedět na lehátku, než sejdete dolů, aby se vám nezatočila hlava.

Jakmile se obléknete, přejděte přes šatnu do salonu, kde dostanete aromaterapeutickou směs sebou, abyste ji mohli doma ještě užívat pro zvýšení účinku masáže. Podle jejího zaměření si ji můžete vtírat ráno nebo navečer do pokožky. To už vám sdělíme osobně.

Aktuálně v salonu masíruje André (přezdívka) Miloš Hájek

.

Objednávat se můžete na telefonním čísle Andrého 737 367 093 nebo Darky 776 229 940. Máme sdílený kalendář a termíny spolu konzultujeme.

Kombinujeme spolu i aromaterapeutickou péči. Darka pracuje s diagnostikou ohledně aktuálního důvodu a jeho řešení – odkaz ohledně aromaterapie je zde -> https://www.allori.cz/aromaterapie

a případě podpory masáží domluvíme termín s Andrém, kdy už budete mít připravenou směs a André bude mít potřebné informace ohledně masáže, kontraindikací a vašich potřeb.

Jsme partnery v osobním i pracovním životě.

A jsme tu pro vás.

Darka a André

Reference

Ceník

Masáž při akutní bolesti svalů 30 minut / 390,- Kč

60-ti minutová aromaterapeutická masáž  / 750,- kč

Holistická masáž celého těla / 2 hodiny za 1600,- kč

Komplexní masáž pro rovnováhu psychiky i těla. Masíruje se celé tělo (bez intimních partií) včetně obličeje a pokožky hlavy. Počítejte tedy s tím, že se malé množství oleje vetře i do vlasů. Standardně je posloupnost partií taková, že se začíná masáží zad a pokračuje se zadní částí nohou. Po té se otočíte na lůžku a namasíruje se přední část nohou a chodidla. Následuje masáž rukou, dekoltu a břicha (po domluvě). Závěrečnými partiemi jsou obličej a vlasová pokožka.

Kontakt

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

  [recaptcha]