Masáže

Použití aromaterapeutických přípravků dodává rekondiční masáži nový rozměr. Nechte se unášet unikátní směsí éterických olejů, která je zaměřena na posílení zdraví a odolnosti organismu.

JAK TO PROBÍHÁ

Po vzájemné domluvě namícháme aromaterapeutickou směs, která lahodí vašim smyslům. Po uložení na lůžko probíhá jemná masáž na zakrytém těle. Během masáže vám jsou přikládány nahřáté ručníčky či lávové kameny. Ochranným krémem jsou vám po masáži ošetřeny plosky nohou a ruce. V místech největšího svalového napětí je do pokožky vmasírováno sérum pro uvolnění.

Po masáži je vám dopřáno 10 minut relaxace v suchém zábalu.

Reference

Ceník

indická masáž hlavy

60minutová aromaterapeutická masáž  / 690 kč

60minutová posilující masáž s biolampou / 750

Velmi individuální masáž bez užití olejů, se světelným působením Biolampy Zepter. Posiluje imunitní systém a příznivě působí např. při akné, oparech, kožních problémech, bolestech kloubů a zad, artritidě. Barevné filtry BIOPTRON pomáhají uvést energetická centra těla do rovnováhy, posilují je a zároveň stimulují vlastní hojivé procesy organismu. Jejich vzorce jsou odvozovány z rostlin, drahokamů, kovů, minerálů, stopových prvků i netečných plynů, fermentačních látek a dalších.

Kontakt

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva

    [recaptcha]