JSME SOUČÁSTI CELKU ALLORI…

… KAŽDÝ ZA SEBE A PŘITOM SPOLU. DOPLŇUJEME SE A SPOLEČNĚ SE PODPORUJEM.

DARKA

Krásný den vám přeji,

jsem zakladatelkou salonu Allori v Brně a mojí vášní je aromaterapie a péče o ruce a nohy.

Od roku 2005 pracuji v oboru manikúry a pedikúry a jsem zaměřená na ošetření s respektem k organismu a potřebě klienta. Nabízím přístrojovou pedikúru, rovnání zarůstajících nehtů, CND Shellac, kurzy, workshopy a přednášky.

Tvořím ručně lité aromaterapeutické svíčky se sójovým voskem, kokosovým olejem a éterickými oleji od české firmy Nobilis Tilia. Nabídka svíček, kurzů a péče o nohy a ruce najdete na eshopu salonu na adrese https://eshop.allori.cz/

Dělám konzultantku závěrečných prací pro Odbornou Společnost České Aromaterapie, kde jsem členkou a najdete mne i v registru kvalifikovaných aromaterapeutů.

Jsem v úzké spolupráci s fyzioterapeutkou Romčou Kosíkovou z fyzioterapie Kinesis v Brně a společně vedeme kurzy pro pánevní dno a chodidlo. Máme za sebou i dobročinné akce pro Dobrého Anděla, Světlušku a Zdravotního klauna.

Se mnou komunikujete při pronájmu Hejčkárny pro pořádání vlastních akcí.

 

ANDRÉ

Zdravím vás všechny,

jmenuji se Miloš Hájek a POUŽÍVÁM PSEUDONYM André 🙂

V roce 2017 jsem dokončil studium na Institutu aromatrapie v Praze a V RÁMCI SVÉHO VOLNÉHO ČASU PROVOZUJI V SALONU ALLORI, KTERÝ ZALOŽILA MOJE ŽENA, MASÁŽE.

Věnuji se holistické masáži, relaxačním a fyziologickým masážím s bezpečným užitím éterických olejů a jejich pozitivnímu vlivu na člověka. Jak na jeho fyzickou tak i na jeho psychickou stránku.

Podle vašeho záměru či s pomocí základů Tradiční Čínské Medicíny, vám vyberu éterické oleje a připravím jedinečnou osobní směs pro masáž. Pracuji s prověřenými oleji od české firmy Nobilis Tilia.

Pomohu naladit tóny vašeho těla do společného rytmu se Zemí pomocí fonoforézy.

ROMČA

V letech 1992 – 2016 jsem pracovala v Úrazové nemocnici Brno (odd. traumatologie, ARO, JIP, 8 let na Spinální jednotce, ambulantní péče) a od roku 2011 vedu soukromou praxi ve fyzioterapii – Kinesis https://www.fyzioterapie-kinesis.cz/

V ALLORI POŘÁDÁM KURZY O PÁNEVNÍM DNU (11 LEKCÍ) A FUNKČNÍM CHODIDLE (8 LEKCÍ) A V TÝDNU VEDU ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ ZAMĚŘENÉ NA HLUBOKÝ STABILIZAČNÍ SYSTÉM A CHODIDLO

VÍCE O LEKCÍCH JE V TĚCHTO LETÁCÍCH:

S DARKOU PROPOJUJI RŮZNÉ PROJEKTY A JEJÍ AROMATERAPEUTICKÉ KOMPOZICE UŽÍVÁM I VE SVÉ PRAXI

SPOLEK AROMATERAPIE A BYLINKY

Pořádáme bylinkové kurzy a přednášky pro začátečníky i pokročilé. Naučíme vás používat léčivé rostliny v každodenním životě. Prohloubíme vaše vzdělání v oblasti aromaterapie a fytoterapie.

V SALONU ALLORI POŘÁDÁME NĚKTERÉ Z NAŠICH MNOHA VZDĚLÁVACÍCH KURZŮ. DARKA JE NAŠÍM STÁLÝM VYSTAVOVATELEM NA NEJVĚTŠÍM BYLINKOVÉM FESTIVALU V ČR.

VEŠKERÁ NABÍDKA JE NA TÉTO ADRESE https://www.aromaterapieabylinky.cz/

Anna Krutová

info@aromaterapieabylinky.cz

Duše a srdce našeho spolku. Vymýšlí akce, jejich program, zve lektory a hosty, vybírá prodejce. Aromaterapie a bylinky jsou součástí jejího života každý den. Chce propojovat komunitu, spojovat milovníky léčivých rostlin a popularizovat aromaterapii. V čase mezi akcemi našeho spolku provozuje svou praxi Aromaterapie Brno.

Veronika Mikulenková

kurzy@aromaterapieabylinky.cz

Usměvavá Valaška, která miluje bylinky ve všech podobách. Stará se o hladký průběh workshopů a akcí.

 

PETR

Cesta k mé vědomé osobní transformaci začala v roce 2009 pádem ze střechy rodinného domu. Přežil jsem zázrakem a utrpěl „pouze“ zlomeninu stehenní kosti. Tento dar přežití, požehnání, mě přiměl k zamyšlení nad tím, jaký má můj život vlastně smysl.

V SALONU ALLORI POSKYTUJI KRANIOSAKRÁLNÍ OŠETŘENÍ

Kraniosakrální ošetření působí na širokou škálu tělesných, psychických, neurologických i hormonálních problémů a dysfunkcí. Neodstraňuje symptomy, ale hledá novou přirozenou rovnováhu celého organismu. Tím, že s člověkem vždy pracuje jako s celkem, se problém často řeší na několika úrovních zároveň. Rozpouští se příčina a s ní odcházejí i příslušné symptomy. Díky jemnosti a neinvazivnímu přístupu je vhodná pro dospělé i děti, těhotné ženy i miminka.

Když přijmeme fakt, že v životě věci vznikají na úrovni příčiny a důsledku. Můžeme se na náš tělesný systém podívat z hlediska představy, že máme pomyslné zdravé jádro, které nese kvality esence – plné zdraví, plynutí, svoboda, propojení apod. Toto zdravé jádro neboli dokonalé zdraví máme všichni v sobě obsažené a na informační rovině je zakódované v našem DNA. Nad pomyslnou vrstvou zdravého jádra je mnoho dalších „vrstev“ zkušeností, které tvoří nedílnou součást naší osobnosti a jsou „otisknuty“ v celém systému. Záleží čím jsme si v dětství či v dospělosti prošli. Všechny tyto zkušenosti budou vytvářet jedinečný celek toho kým jsme, jak se vyjadřujeme, co cítíme, kam směřujeme a jak se projevujeme.

Kraniosakrální biodynamika „oslovuje“ skrze kontakt průvodce a klienta celý náš systém a v jednoduchosti by se dalo říci, že tělu „připomíná“ kvality esence, které pak mají možnost vystoupat na povrch a uvolnit, rozpustit či přetvořit vrstvy našich zkušeností. Dochází tak k uvolnění, přicházejí pocity pochopení i radosti. Některé zkušenosti, které v těle byly uchované se teď mají možnost uvolnit a celý systém nachází lepší bod rovnováhy.

Kraniosakrální ošetření nenapravuje „chyby“ ani neútočí na „nemoc“. Neodstraňuje symptomy, jde za ně / pod ně, do jádra problémů tam, kde zdraví je vždy přítomné, kde nikdy nebylo ztraceno.

 Ve zkratce bychom takto mohli popsat působení kraniosakrálního ošetření. Je to primárně neinvazivní, průvodce z vás nic „nevytahuje“ ani do vás nic nevkládá. Pomáhá vašemu systému najít lepší rovnováhu všech jeho částí.

PRO OBJEDNÁVKY NA OŠETŘENÍ VOLEJTE NEBO PIŠTE NA MOJE TELEFONNÍ ČÍSLO  724 318 509 NEBO PIŠTE NA EMAIL  petr.koch@me.com

VÍCE SI MŮŽETE PŘEČÍST NA WEBU https://petrkoch.cz/

GABI

VOLÁM SA GABI

Som žena, ktorá nosí v sebe zážitok jedináčika, dcéry, športovkyne, manželky, matky, psychologičky, terapeutky, manažérky, poradkyne a mnohým ľuďom priateľky.

Prinieslo mi to skúsenosti z každého súdka, za ktoré som dnes veľmi vďačná. Denne sa učím čo najmenej kontrolovať a zasahovať do chodu vecí, pretože život je krásna súhra, keď tomu dôverujeme a dávame šancu.

Tak tomu bolo aj pred niekoľkými rokmi, keď mi počas letnej dovolenky učarila relaxačná hodinka zvukov gongu a spievajúcich mís. Zobudila som sa oddýchnutá, zregenerovaná s dovtedy nepoznaným zážitkom. Ovplyvnilo ma to natoľko, že som sa vydala cestou spievajúcich a rezonujúcich zvukov.

Vyštudovala som Peter Hess® zvukovú terapiu v Nemecku a v Chorvátsku v Peter Hess® Inštitúte. Obohatilo a doplnilo to moje vzdelanie a skúsenosti z psychológie a Gestalt terapie.

Dnes mám tú možnosť každý deň sa tešiť z toho ako ľudia, ktorí si doprajú u mňa zvukovú terapiu, odchádzajú s krásnym zážitkom zo seba samých.

A ja len hrám, počúvam a užívam si to s nimi.

VÍCE SI MŮŽETE PŘEČÍST NA WEBU https://www.zvukovaterapia.sk/