Pedikúra

Moje pedikérská práce spočívá v ošetřování nohou tzv. medicinální cestou. To znamená, že pracuji s přístrojem, který je určen k obrušování nehtů a zrohovatělé kůže. Na každou partii a na každý úkon používám jiné nástavce a tím mám možnost si detailně vyhrát a očistit chodidla a nehty.

JAK TO PROBÍHÁ

Postupuji od nehtů, kterým upravím délku a tvar a očistím jejich okolí. V případě požadavku klientky nalakuji nehty.

Poté pokračuji na kůži na chodidle. Zrohovatělá kůže se neořezává, ale obrušuje, což je její přirozený proces a proto je ošetření šetrné. Pokožka není traumatizovaná a nemá tak potřebu se zocelit. Zůstává ve své přirozenosti a rohovatí pouze tam, kde má k tomu svůj důvod. Každý máme dispozice k určitému stavu kůže a cílem je, ji dostat do rovnováhy.

Otlaky a nepříjemná kuří oka vybrušuji a zahlazuji. Díky vybrušování vidím, kde ještě můžu pracovat a kam tzv. zajít. Následně místo vyhladím a zapracuji tak, aby při chůzi klient cítil úlevu. Po odstranění „všeho nepotřebného“ vyhladím ošetřené partie, a tím sjednotím kůži na chodidle.

Následuje jemná relaxační masáž chodidel, která je příjemnou tečkou a vede k pocitu lehkosti.

Reference

Ceník

Pedikérské ošetření 550 kč / 50 min

Pedikúra s lakováním 630 kč / 50 min

Exkluzivní levandulové ošetření 980 kč / 90 min

Dopřejte svým nohám výjimečnou péči. Aromaterapeutické ošetření zjemňuje pokožku na chodidlech, ulevuje při otocích a bolestech nohou. Bylinná vůně otevírá náruč přírody, ve které je snadné spočinout. Ošetření nohou se tak stává blahodárným rituálem jak pro tělo, tak i pro duši.
Ošetření nohou zahrnuje počáteční pedikérské ošetření, levandulovou koupel nohou, cukrový peeling, relaxační masáž nohou levandulovým olejem a nakonec regenerační zábal.

Kontakt

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva

    [recaptcha]