o-me-1

Srdečně vás zdravím

Jmenuji se Darina a vítám vás na svém webu.

Ukazuji lidem život v souvislostech a hýčkám jejich duši i tělo. Jsem autorka Elixírů podle hvězd – aromaterapeutických směsí k sebepéči tvořených pro kultivaci osobnosti podle znamení zvěrokruhu.

Moje hlavní činnost v salonu je přístrojová pedikúra, manikúra a osobní konzultace s aromaterapií. Pořádám semináře a jsem otevřená spolupráci s lidmi, kdy propojujeme své obory a předáváme tak své kvality a zkušenosti druhým.

Vystudovala jsem střední školu v oboru Agropodnikání a vystudovala jsem Institut aromaterapie v Praze, který jsem završila diplomovou prací s názvem „Močopohlavní soustava jako Brána ke zdravým vztahům“. Tato práce mě dovedla k poznání, jak naše žití ve vztazích ovlivňuje zdraví převážně na močopohlavní soustavě.

Můžeme se setkat jak osobně, tak telefonicky nebo onlinově.

Jsem zde pro vás.

Od roku 2005 působím v oboru pedikúry a manikúry a tím si plním svoji potřebu pracovat s lidmi. Propracovala jsem se přes modelace nehtů a různé techniky k ošetření nehtů k výbornému systému CND Shellac a přes tři roky „dřiny“ práce na chodidlech jsem si splnila sen a nabízím tzv. suchou medicinální pedikúru. Ráda si hraji s barvami a vítám nové poznatky. Pár tipů jsem pro vás připravila v sekci o barvách.

o-me-2

o-me-3

Tvořím vonné směsi pro potřeby klientů i pro potřeby mé vlastní. Pracuji s českou značkou Nobilis Tilia a užívám k míchání jejich éterické a rostlinné oleje. Jak tvořím vonné směsi? Pracuji s konkrétním důvodem či záměrem. Tento důvod uchopím holisticky, to znamená ve všech jeho souvislostech. Pracuji na základech Tradiční Čínské Medicíny a s vědomostmi ošetření duše. Udělám předvýběr éterických olejů a klient si najde svým čichem finální vůně. Pracuji i intuitivně a to je na osobní domluvě s klientem. Oleje míchám do rostlinného základu, který zároveň s péčí o duši ošetří i tělo.

 

Svět aromaterapie je velmi bohatý a já vám nabízím cestu k vnesení tohoto bohatství do života…