pedikura-1„Krása, která nás nosí celý život… „

Ano, je řeč o našich chodidlech a nejen o nich.

Péče o chodila a nohy, má být součástí denní hygieny. Byť by šlo o jemné procvičení prstů, o natření dobře vstřebatelným olejem či balzámem na uvolnění.

 

Co nabízím v péči o chodidla já?

V prvé řadě individuální přístup ke každému, ošetření pomocí přístroje a masáž se zakomponovaným působením na akupresurní body.

Sice to bude znít, jako trapné PRko z levného webu na prodej potravinových doplňků, ale je třeba říct, že k Darce chodím hlavně proto, že se chci zrelaxovat a že chci, aby pro změnu někdo opečovával mě. V salonu je o mě vždy perfektně postaráno a odcházím odpočatý, s vyčištěnou hlavou a nohama jak miminko. Pokaždé se těším a maximální spokojenost!

Petr L.

Jak funguje ošetření pomocí přístroje?

  • Na každou partii a na každý úkon používám jiné nástavce a tím mám možnost si detailně vyhrát a očistit chodidla a nehty.
  • Zrohovatělá kůže se neořezává, ale obrušuje, což je její přirozený proces a proto je ošetření šetrné. Pokožka není traumatizovaná a nemá tak potřebu se zocelit. Zůstává ve své přirozenosti a rohovatí pouze tam, kde má k tomu svůj důvod. Každý máme dispozice k určitému stavu kůže a cílem je, ji dostat do rovnováhy.
  • Otlaky a nepříjemná kuří oka vybrušuji a zahlazuji. Díky vybrušování vidím, kde ještě můžu pracovat a kam tzv. zajít. Následně místo vyhladím a zapracuji tak, aby při chůzi klient cítil úlevu.
  • Po odstranění „všeho nepotřebného“ vyhladím ošetřené partie, a tím sjednotím kůži na chodidle.

 

Nalakované nehty i do uzavřených bot?

pedikkra-2Samozřejmě! Po ošetření nehtů ihned nehty nalakuji a než dokončím péči, lak je krásně vytvrzený. S VINYLUXEM je to hračka. Opravdu.

Masáž chodidel je součástí každého ošetření?

Ano. Každá masáž je trochu jiná a každého masíruji trošku jinak. Do masáže vnáším to nejlepší pro klienta a cílem je navodit ulevující pocit, který rezonuje ještě určitý čas po ošetření.

 

Miluji své klienty