AROMATERAPIE – PÉČE O TĚLO A DUŠI

AROMATERAPEUTICKÁ PÉČE                                     90 minut, 930 kč

1.část-Podpůrný rozhovor vedoucí k propojení souvislostí mezi tělem a psychikou; diagnostika dle Tradiční Čínské Medicíny – dotazy na subjektivní pocity a projevy těla; vyhodnocení diagnostiky a zjištění, co je třeba posílit v organismu.

2.část-Výběr vhodných éterických olejů. Z předvýběru terapeutem si klient svým čichem vybere sám tři oleje, které nejvíce voní; namíchání směsi (30 ml) k domácí péči a k ošetření těla v rámci aromaterapeutické péče.

3.část-Holistická masáž na zvolené a oboustranně odsouhlasené partii těla. Volba vychází z potřeby ošetření meridiánů (energetických drah v těle) či akupresurních bodů, v souvislosti z předchozího podpůrného rozhovoru.

PERSONALIZOVANÁ SMĚS ROSTLINNÝCH A ÉTERICKÝCH OLEJŮ

Konzultace vedoucí ke zjištění záměru, výběr éterických olejů dle povah rostlin, volba vhodných éterických olejů dle vůně a namíchání směsi do požadované finální podoby.

Konzultace  60 minut – 500 kč

200 ml 480 kč 

50 ml 340 kč 

DARINA  HÁJKOVÁ ELLINGEROVÁ

ODBORNÝ AROMATERAPEUT

 

 

Péče o ruce a nohy

MANIKÚRA

Shellac – 500 kč, 50 minut                                                                                                                                        

Ošetření nehtů s lakováním CND Shellac, závěrečná masáž rukou včetně předloktí kvalitními rostlinnými oleji.

Manikúra s lakováním 450 kč, 45 minut  

Ošetření nehtů a okolí nehtového lůžka, individuální ošetření nehtové ploténky a lakování CND Vinylux. Závěrečná masáž včetně předloktí. Používáme produkty Nobilis Tilia, Gehwol na ruce nebo CND.

 

PEDIKÚRA

Ošetření chodidel s lakováním 580 kč, 55 minut                                                                                            

Ošetření chodidel přístrojovou metodou, práce na nehtech, otlacích a dalších nemilých útvarech na pokožce a lakování nehtů CND Vinylux. Závěrečná masáž po kolena je prováděna tak, aby se vašim nohám odlehčilo. Pracujeme s přístrojem Gerlach Technik AC Luna micro a s produkty Gehwol nebo rostlinnými a éterickými oleji Nobilis Tilia.

Ošetření chodidel 500 kč, 45 minut

Ošetření chodidel pomocí přístroje Gerlach Technik Luna AT Micro, práce na nehtech, otlacích a dalších nemilých útvarech na pokožce. Závěrečná masáž po kolena je prováděna tak, aby se vašim nohám odlehčilo. Používáme produkty německé firmy Gehwol a české firmy Nobilis Tilia.

Ošetření chodidel s aplikací Shellac 780 kč, 75 minut

Ošetření chodidel přístrojem Gerlach Technik AC Luna Micro, práce na nehtech a ploskách chodidel. Lakování systémem CND Shellac. Na výběr máme cca 50 barevných odstínů.

 

Darina Hájková Ellingerová

a

Jitka Kalandrová

 

 

MASÁŽE

Aromaterapeutická holistická masáž 1400 kč, 95-110 minut

Dokonalý rituál zdraví a krásy, který zbavuje únavy, napětí, harmonizuje duševní i fyzické pochody a pomáhá předcházet onemocnění. Zahrnuje nejen práci se svalovou soustavou, ale i s energií v meridiánech a akupresurních bodech. Celotělová masáž včetně obličeje i pokožky hlavy vás zavede do hluboké relaxace. Provázet vás bude směs olejů, které vám namícháme jen pro vás.

Aromaterapeutická regenerační masáž

360 kč, 30 minut | 490 kč, 45 minut | 690 kč, 60 minut | 900 kč, 90 minut | 1200 kč, 110 minut

Hluboce relaxační masáž těla s rostlinnými a éterickými oleji, která vychází z klasické masáže. Jsou vynechány prvky tepání a jsou doplněny delší plynulé tahy známé z jiných druhů masáží. Působí pozitivně jak na tělo, tak harmonizuje duši.

Celotělová masáž sestává z masáže zad, šíje, hýždí, nohou z obou stran a rukou.

André Miloš Hájek

(v odpoledních a víkendových termínech)

 

 

 

 

 

 

Zdravotní cvičení 

cena lekce: 170 Kč, možnost zakoupení permanentky: 5 vstupů 700 Kč

 

Sedavé zaměstnání, bolesti zad, vadné držení těla (kulatá nebo plochá záda), oslabené svaly, bolest, pro kterou se nechcete hýbat? Právě pro Vás připravujeme volné lekce – Zdravá záda.

Lidské tělo potřebuje péči a to nejen duševní, ale i fyzickou, potřebuje do života zpět vrátit zdravý pohyb. Začít můžete kdykoliv, budeme rádi, když začnete s námi! Přijďte si vyzkoušet naše lekce, ve kterých kombinujeme zdravý pohyb s využitím fyzioterapeutických konceptů včetně certifikovaných pomůcek. Cvičení je cíleně zaměřeno na vadné držení těla, správnou aktivace hlubokého stabilizačního systému s ovlivněním správných pohybových stereotypů.

  • lekce se konají vždy ve čtvrtek v 18.00–19.00 hod.
  • kapacita: 8 klientů
  • nutná rezervace na tel. 736 406 378
  • odhlášení z lekce nejpozději 24 hod. před konáním lekce

Všechny potřebné informace najdete na webu fyzioterapie Kinesis, Romany Kosíkové

Romana Kosíková

odborný registrovaný fyzioterapeut

 

 

 

Pronájem prostor pro vlastní přednášky, semináře, worshopy

Kurz aromaterapie s Adélou Zrubeckou

Pořádáte přednášky a kurzy? Nabízíme možnost pronájmu pro vaši realizaci. Mrkněte na varinaty částek za prostor a služby:

Jarní festival bylinek a aromaterapie, fytoterapeutka Veronika Němcová

  1. varianta:  akci si pořadatel zajišťuje sám, k dispozici jsou deky, varná konvice, hrnky, karafy na vodu, konvice na čaj, french press. Občerstvení je vlastní nebo formou dobrovolného příspěvku za užité čaje, kávu, mlíčka…do 10 účastníků  200/hodinunad 10 lidí 250/ hodinu
  2. varianta: akci si pořadatel zajišťuje sám, k dispozici jsou deky, varná konvice, hrnky, karafy na vodu, konvice na čaj, french press + židle, stoly, flipchart. Občerstvení je vlastní nebo formou dobrovolného příspěvku za užité čaje, kávu, mlíčka…do 10 lidí 300/hodinunad 10 lidí 350/hodinu
  3. varianta: na akci se podílím s propagací, vytvářením události, aktivně se podílím na počtu účastníků, k dispozici jsou deky, židle, stoly, flipchart, podpora zázemí, propisky, papíry, podložky. Občerstvení je vlastní nebo formou dobrovolného příspěvku za užité čaje, kávu, mlíčka…do 10 lidí 350/hodinunad 10 lidí 430/hodinu
  4. varianta: na akci se podílím s pořadatelem, vytvářím propagaci, událost, podpora webem, tisk letáčků + židle, stoly, flipchart, podpora zázemí, občerstvení – káva, čaje, ovoce, ořechy a další drobné jídlo; propisky, podložky, papírydo 10 lidí 470/hodinunad 10 lidí 520/hodinu

kurzy fyzioterapie pánevního dna s aromaterapií

Při dohodnutí závazného termínu účtujeme nevratnou zálohu 50% z konečné částky.

Darina Hájková Ellingerová

(zakladatelka Allori)