shellac-1

.…KRÁSA A SÍLA VE TVÝCH RUKÁCH…hlásá motto z propagačního letáčku a já říkám: ANO

V září 2011 přišel na český trh CND Shellac a já jsem si o měsíc později rozšířila nabídku o tuto službu. Shellac působil doslova jako magnet. Vyplnil díru na trhu. Něco, co se „jen“ lakuje a vydrží na přírodních nehtech přibližně 14 dní, byla prostě bomba!

A je stále!
Teď mám CND Shellac jako standardní nabídku a užívám si hru s barvami

shellas-2

Je to tak. Jako manikérka jsem nadšená lehkostí práce a jako nositelka Shellacu vím, že se na barvy na svých nehtech můžu spolehnout. Jsem vděčná za své stálé klientky, které za mnou chodí pro Shellac několik let. I za ty, které se Shellakují příležitostně.
Miluji svoji práci a mé klientky.

Již několik let nechávám své ruce a nohy hýčkat Darkou a chvíle strávené s ní se mění v přátelské a srdečné setkání na které se vždycky těším. Jsem náročná zákaznice která ví co chce a Darka mé představy vždy naplní. Z návštěvy odcházím obohacená a nejen o krásné nehty. Ráda se vracím k přírodě, hledám pro své tělo přirodní látky které mu udělají dobře a nezatíží. Miluji na míru vyraběné peronalisované oleje na tělo, které Darka připraví dle mého aktuálního rozpoložní, nálady, ročního období.

Alena H.

vinylux-3VINYLUX je průlomový lak bez podkladové báze

Trvanlivost tohoto laku je podpořená díky ProLigt technologii, která spočívá v působení denního světla. Vinylux přirozeně zaschne do vysokého lesku, přičemž odolnost vůči odchlipování je zesílena díky absorpci denního světla.

Měňte ho proto, že chcete, a ne proto, že je to nutné.

 

 

„ VINYLUX ráda aplikuji jako doplněk místo Shellacu a ráda ho nanáším na nehty na chodidlech. Mě osobně se osvědčil s rychlým zaschnutím, než dokončím péči. Nohy jsou prozářené i v zimních měsících, kdy ženy se lakují vlastně „jen“ pro sebe. A takový má být základ.“

„Nechť nás muži obdivují!“

 

vibnylux-5PRŮLOMOVÝ SYSTÉM LAKOVÁN NEHTŮ

VINYLUX Weekly Polish a Weekly Top Coat společně tvoří jedinečný systém. Díky technologii ProLight vzniká účinný řetězec zesíťovaných polymerů, který zaručí odolnost vůči odlupování.

Působením denního světla se zvyšuje trvanlivost.

Opravdu!