Krásný den přeji

Jmenuji se André Miloš Hájek

masáže brno aromaterapie

Nedávno jsem dokončil studium na Institutu aromaterapie v Praze a připravuji se na obhajobu diplomové práce.

Věnuji se holistické masáži, relaxačním a fyziologickým masážím s užitím Éterických Olejů a jejich pozitivnímu vlivu na člověka, jak na jeho fyzickou tak i na jeho psychickou stránku.

Podle vašeho záměru, či s pomocí základů Tradiční Čínské Medicíny, vám vyberu Éterické Oleje a připravím jedinečnou osobní směs pro masáž.

Pomohu naladit tóny vašeho těla do společného rytmu se Zemí pomocí fonoforézy.

Těším se na setkání s vámi

Zde je moje nabídka:

Aromaterapeutická holistická masáž 1400 kč, 120 minut

Dokonalý rituál zdraví a krásy, který zbavuje únavy, napětí, harmonizuje duševní i fyzické pochody a pomáhá předcházet onemocnění. Zahrnuje nejen práci se svalovou soustavou, ale i s energií v meridiánech a akupresurních bodech. Celotělová masáž včetně obličeje i pokožky hlavy vás zavede do hluboké relaxace. Provázet vás bude směs olejů, které vám namícháme jen pro vás.

Aromaterapeutická regenerační masáž

Hluboce relaxační masáž těla s rostlinnými a éterickými oleji, která vychází z klasické masáže. Jsou vynechány prvky tepání a jsou doplněny delší plynulé tahy známé z jiných druhů masáží. Působí pozitivně jak na tělo, tak harmonizuje duši.

záda + šíje | nohy + hýždě | ruce 360 kč, 30 minut

záda + šíje + nohy 490 kč, 45 minut | 690 kč, 60 minut

celková masáž 900 kč, 90 minut | 1200 kč, 110 minut

Fyziologická masáž

Fyziologická masáž je velmi vhodným doplňkem k posilování a protahování těla. Má pozitivní účinky nejen na tělo, ale také na mysl a tím i na celkovou kondici člověka zlepšením prokrvení masírované části a následně i celého těla.

záda + šíje | nohy + hýždě 360 kč, 30 minut

záda + šíje + nohy 490 kč, 45 minut

celková masáž 690 kč, 60 minut

 

Těším se na vás

tel: 737 367 093

andre@allori.cz