Můj milý BERANE

Vím, že jsi přímý. Tvůj hněv vzplane rychlostí blesku, ale obvykle zmizí dřív, než si oběť uvědomí, co se děje, a tobě se opět vrátí úsměv šťastného dítěte. Protože se chceš vždy dostat k jádru věci, vždy raději volíš pravdu.

Jsi první znamení zvěrokruhu a představuješ zrození.

Tvoje planeta je Mars a pod jejím vlivem kráčíš rovnou k věci bez zakolísání. Máš rád opozici, protože představuje výzvu. Sám půjdeš vstříc překážce, aby ji zdolal, i když by ses jí mohl ve skutečnosti vyhnout.

>> CHCI TENTO ELIXÍR <<

PŘINÁŠÍM TI ELIXÍR ŽIVOTA VE ZNAMENÍ BERANA

beran-citaty

Co všechno v sobě nese Elixír podle hvězd…

Protože miluji symboly, archetypy, astrologii, aromaterapii a práci v souvislostech, objevila jsem cestu, jak tuto možnost otevřít i druhým.  A že propojením znalostí i oborů můžu nabídnout hodnoty, které povedou každého k sobě.

>>CHCI TENTO ELIXÍR <<

Věděli jste, že

 • Sluneční znamení má přibližně 80% přesnost? Těch zbývajících 20% je samozřejmě důležitých a musí se k nim přihlédnout.
 • Slunce je nejmocnější ze všech těles sluneční soustavy? Zabarvuje osobnost tak silně, že je možné utvořit její obrázek. Slunce není jediný faktor, ale je nejdůležitějším prvkem, který se bere v úvahu.
 • Aromaterapie je silným pomocníkem při podpoře emočních i fyzických výkyvů? Dokáže vyladit, uhladit, probudit i nabudit.
 • Astrologie i aromaterapie jsou uměním stejně jako vědou

SLUNEČNÍ ZNAMENÍ

Je určitý úsek zvěrokruhu – Beran, Býk, Blíženci, Lev atd. – ve kterém se Slunce nacházelo v okamžiku, kdy jsme se poprvé nadechli. Je to přesná poloha, která je odvozená z tabulek, jež vypočítali astronomové. Tyto tabulky se nazývají efemeridy.

Uvedu malý příklad. Jestliže jste se narodili 9. srpna, jste samozřejmě LEV, protože Slunce bylo ve Lvu, a asi 8 z 10-ti znaků znamení Lva se projeví ve vašem charakteru. Nicméně Měsíc, který určuje emoce, mohl být v Beranu, a tak zabarví vaše citové projevy vlastnostmi Berana. Merkur, který ovlivňuje mysl, mohl být ve Štíru, takže vaše duševní procesy budou mít často povahu Štíra. Mars, jenž kromě jiného určuje řeč a pohyby, mohl být v Býku, takže budete mluvit spíš pomalu jako Býk. Venuše mohla být v Panně, čím vám dala v zásadě Pannin přístup k lásce a k uměleckým a tvůrčím záležitostem – a tak to pokračuje s dalšími planetami. Přesto žádná z těchto poloh nevymaže úplně vaše základní vlastnosti, které jsou dané postavením Slunce ve Lvu. Jenom vytříbí detaily vaší komplexní osobnosti.

>>CHCI TENTO ELIXÍR <<

AROMATERAPIE

Je ve světě uznávanou vědou a v naší zemi se obor „aromaterapeut“, po dlouhých peripetiích, stal uznaným přidruženým oborem. To, že ovlivňuje tělo i mysl jsem se přesvědčila sama mnohokrát na sobě. Bohaté reference od klientů, vzrůstající zájem a výsledky – to hovoří za vše.

První doklady o aromaterapii se objevují již před 6000 lety, nicméně samotný termín aromaterapie („aroma“ = vůně, „terapie“ = péče) vznikl až ve dvacátém století našeho letopočtu.

Je fascinující, že již Hippokrates, mentor všech lékařů, věděl o těchto silách a neomylně poučoval své žáky: „Kdo se věnuje medicíně a nevyužívá přitom vlivu pohybu hvězd, je blázen,“ a „Nikdy neoperujte tu část těla, která je ovládána znamením zvěrokruhu, kterým právě prochází Luna.“ A byl prvním, kdo vážně studoval účinky esenciálních olejů. Věřil, že každodenní vonná koupel a aromaterapeutická masáž zajistí uživateli pevné zdraví.

PODÍVEJME SE, ČÍM SE TVÉ ZNAMENÍ VYZNAČUJE

 • Neobvykle přátelský s pevným stiskem ruky.
 • Oddaný nějakému ideálu a zaníceně hájí pronásledované a utlačované.
 • Pod vlivem planety Mars kráčí rovnou k věci bez zakolísání.
 • Beran je první znamení zvěrokruhu. Představuje zrození. Je dítě zvěrokruhu a vlastní potřeby mají přednost.
 • Něco chce a taky to dostane.
 • Nebojí se ničeho a nikoho, dokud se nespálí. A po zahojení to důvěřivě zkusí znovu.
 • Spřádá fantastické sny a neumí lhát.
 • Je zranitelný, ale ne bezmocný.
 • Dívá se do očí s neskrývanou upřímností a poněkud dojemnou důvěrou.
 • Pláče-li, něco ho zranilo až do hloubi duše.
 • Nepochybně jde za zvolenou kariérou, nebo se zabývá profesí, kterou si vybral. A pokud nespokojený, je dost možné, že se musel podřídit někomu jinému.
 • Beran je, mírně řečeno, velmi přímý.
 • Je upřímný a poctivý.
 • Je nejdobrosrdečnější a nejštědřejší ze všech znamení.
 • Když dostane na výběr mezi slávou a penězi, vždy si vybere tu první možnost. Peníze má rád, ale ocenění a sláva jsou mu milejší.
 • S oblibou činí okamžitá rozhodnutí bez souhlasu nadřízených.
 • Jeho hněv vzplane rychlostí blesku, ale obvykle zmizí dřív, než si oběť uvědomí, co se děje, a jemu se opět vrátí úsměv šťastného dítěte.
 • Pokud má příležitost, omluví se i nejhoršímu nepříteli, navzdory předchozím temným emocím.
 • I když si koleduje o odmítnutí, ve skutečnosti hledá pochopení.
 • Zřídka se zlobí na konkrétní osoby. Zlost má spíše na nepřijatelné myšlenky nebo situace.
 • Protože se chce vždy rychle dostat k jádru problému, dává přednost pravdě.
 • Nejraději bojuje hlavou, a to znamená myslí.
 • Má rád opozici, protože představuje výzvu. Sám půjde vstříc překážce, aby ji zdolal, i když by se jí mohl ve skutečnosti vyhnout.
 • Nečeká, až mu úspěch spadne do klína.

Pojďme se podívat do lahviček. Uvnitř je směs namíchaná z éterických a rostlinných olejů od české firmy Nobilis Tilia.

Je určena na jemné promasírovaní pulsních bodů – na spáncích, v oblasti klíčních kostí, v loketních jamkách, zápěstí, kolem kotníků…Můžeš si udělat jamku z dlaně, do ní si směs nakapat, jemně promnout a načichnout. Můžeš si zajet do vlasů – jo jo, budou mastné – nebo si protřít obličej.

Proč je Elixír namíchán právě z produktů Nobilis Tilia?

Já je prostě miluji. Nejen produkty, ale celou firmu. Mnohokrát mi ukázali, že ví, co a proč dělají. Jsou transparentní a já vím, že se na jejich produkty můžu spolehnout. Nejen co se týká biochemie, certifikátů a čerstvosti, nýbrž i na vše kolem. Dbají na udržitelnost zdrojů a jejich fungování má hlavu i patu.

Co Elixír umí?

Protože jsou složky přírodní, mají svoji komplexnost i inteligenci. Jsou pro tělo čitelné, bezpečné a dobře vstřebatelné. Parfémy, krémy a potravinové doplňky jsou fajn, ale většinou jsou to syntetické produkty, které mají snad jen líbivý účinek.

>>CHCI TENTO ELIXÍR <<

ELIXÍRY ŽIVOTA PODLE HVĚZD OD DARINY

12 láskyplně vytvořených aromaterapeutických směsí podle Zvěrokruhu namířených na podporu těla i psychiky. Analýza slabých a silných stránek, náhledy na vztahy, doporučení na řešení stresových situací…

Celá péče se skládá ze 7 principů:

1) Princip inhalace: V prvé řadě si přivoň a řekni si, co Ti směs říká. Voní? Nevoní? Irituje? Je to neutrální? Přivoněním se dostávají molekuly obsažených éterických olejů přes čichový nerv do limbického centra v mozku. Tam máme svoje vize, sny… A vůně k nám promluví celou svojí komplexností. To, co nám voní – potřebujeme. Naplníme tak prázdnou nádobu.

2) Princip komplexnosti: V éterickém oleji je obsažena celá komplexní rostlina, včetně podmínek, ve kterých rostla, jak se sbírala a kým, jak se destilovala. Každá rostlina, která dává éterický olej, nám jej poskytuje ze siličnatých žlázek a v nich je esence rostliny. Obsahuje její poslání v přírodě. Zda je ochranná, připravuje půdu druhým nebo je samotářka. Roste-li na sluníčku, v nepříznivých podmínkách, jaký má kořenový systém, křehkost, houževnatost…

3) Princip povahy: Určitou roli hraje i to, zda je éterický olej z květů, listů, plodů, kořene… Z toho vychází vlastnosti jako je křehkost, je to už zralé, uzemňující, povznášející, slunečné nebo niterné.

4) Princip mikromasáže: Po seznamovacím randíčku si nakapej olej do dlaně, jemně rozehřej třením a aplikuj na pulsní body a oblasti, kde je tenká kůže. Například na spánky, do oblasti šíje, na zápěstí, do podkolenních jamek, kolem kotníků… Tím směs rostlinných a éterických olejů pronikne pokožkou do krevního oběhu, kde si receptory na buňkách načtou informaci a pošlou kam je potřeba.

5) Princip komunikace inteligentního těla s inteligentními oleji: Protože jde o čistě přírodní produkty, není mezi organismem a elixíry žádná bariéra. Brány jsou otevřeny a informace předávány. Tím nám nasedne komplexnost na terén a dostáváte tak nové blahodárné impulzy.

6) Princip podle hvězd: Vesmír je dokonalý, příroda má regenerační schopnosti a pokud jim nasloucháme, vezeme se na vlně prospěšnosti. Každý máme svůj potenciál a směsi jsou tvořeny tak, že váš potenciál podporují.

7) Princip principů: Celá Hvězdná dvanáctka je volena, vybírána a míchána na základě vědomostí, souvislostí, povah éterických olejů, jejich začlenění podle prvků, vnitřních orgánů, biochemie. Sestává ze 100% přírodních olejů s certifikátem přírodní kosmetiky nebo bio kosmetiky, převážně od české firmy Nobilis Tilia.

PŘINÁŠÍM TI ELIXÍR ŽIVOTA VE ZNAMENÍ BERANA

Péče podle hvězd od Dariny, tvůrkyně a průvodkyně tvých Elixírů

>>CHCI TENTO ELIXÍR <<

SOUČÁSTÍ ELIXÍRU jsou bonusové libůstky, které vám pošlu elektronickou formou.

 1. libůstka je popis celé směsi a její vliv na psychiku. Předám Ti informace o tom, co Ti BÝK podpoří psychicky i emočně. K čemu Tě vyzve a co naopak uhladí.
 2. libůstka je soubor, který obsahuje informace o přínosu orgánových hodin. Považuji je za přehledný a pochopitelný návod pro podporu fyzického těla. Protože každý můžeme přes den pociťovat v určitou dobu únavu, bolest nebo nepohodu, jsou orgánové hodiny návodem na naši jedinečnost a cestou k vitalitě.

Líbí se Ti to? Nelíbí?

Pokud ne, nevadí. Jsem šťastná, že jsi dočetl až sem a že se mi podařilo otevřít cestu lidem k tomu, co miluji: Tvořit aromaterapeutické směsi, předávat své hodnoty a vnášet to hezké do světa.

 

Aromaterapie mi obohacuje život už 15 let. Profesně jsem se jí otevřela v roce 2016. Pomohla mi pochopit, proč se mi některé životní situace nedaří. Vždy, když jsem stála před nelehkým úkolem, měla jsem strach z toho, že neobstojím. A mnohdy jsem opravdu selhala. Selhala ve svých očích tak, že jsem popřela své pocity. Že jsem místo sebevyjádření aplikovala hodnou poslušnou holčičku, která dělá některé věci pro prospěch druhých a sebe staví do role otrokyně. Všechno mělo ale svůj důvod a já jsem díky podpoře a správné aplikaci aromaterapie ustála svá osudová rozhodnutí. Dokázala jsem vyjádřit své pocity i svůj náhled. A pak vždy přišly dary, o kterých se mi snilo.

Studuji svoji osobnost. Poznávám se ve svém Střelci, užívám si svoje silné stránky a kultivuji slabiny. Výklad horoskopu je pro mě balzámem, kdy se díky němu lépe orientuji ve své povaze a plním tak své poslání.

Jako manikérka a pedikérka aplikuji aromaterapii v salonu a obohacuji tak tento obor o nové vjemy pro klienty.

Jsem vděčná, že jsem našla formu, jak podpořit vlastní individualitu a tím se stát přínosem pro sebe i druhé.

Jsem tu pro Tebe a je mi ctít, být průvodkyní hvězdnou péčí – Elixíry života podle Dariny

S Láskou Darka z Allori