Můj milý BÝKU

Vím, že jsi stejně jako Gibraltar silný a pevný a nic nenaruší tvůj klid. Můžou ti u nohou zapálit oheň, polít vodou, bušit pěstmi do hrudi nebo ječet z plných plic – s tebou to ani nehne.

Jakmile se k něčemu jednou rozhodneš, klidně si založíš ruce a zapřeš se do země. Zřídkakdy se ženeš dopředu a šlapeš někomu na paty. Spíše chceš mít klid.

Tvoje planeta je Venuše. Zasluhuješ zlatou medaili za statečnost, kterou projevuješ tváří tvář ranám osudu, které by dávno zlomily jedince v jiných znameních.

PŘINÁŠÍM TI ELIXÍR ŽIVOTA VE ZNAMENÍ BÝKA

byk-citaty

Mám pro Tebe lahvičku esencí za 370 kč

Objem lahvičky je 50 ml

Je určena na jemné promasírovaní pulsních bodů – na spáncích, v oblasti klíčních kostí, v loketních jamkách, zápěstí, kolem kotníků…

Můžeš si udělat jamku z dlaně, do ní si směs nakapat, jemně promnout a načichnout. Můžeš si zajet do vlasů – jo jo, budou mastné – nebo si protřít obličej.

SOUČÁSTÍ ELIXÍRU jsou bonusové libůstky, které vám pošlu elektronickou formou.

  1. libůstka je popis celé směsi a její vliv na psychiku. Předám informace o tom, co ELIXÍR podpoří psychicky i emočně. K čemu Tě vyzve a co naopak uhladí.
  2. libůstka je soubor, který obsahuje informace o přínosu orgánových hodin. Považuji je za přehledný a pochopitelný návod pro podporu fyzického těla. Protože každý můžeme přes den pociťovat v určitou dobu únavu, bolest nebo nepohodu, jsou orgánové hodiny návodem na naši jedinečnost a cestou k vitalitě.
darina

S Láskou Darka z Allori

podpis