Můj milý KOZOROHU

Vím, že tvůj charakter je srovnatelný se želvou v Ezopově bajce, která nemá šanci v závodě proti rychlému a mazanému zajíci. Ten však těká z místa na místo různými směry a zapomene na cíl – a želva vyhraje.

Jsi téměř všude, kde máš možnost postupu nebo vzdělání a kdekoliv můžeš uplatnit své ambice.

Tvoje planety jsou Země a Saturn a ty ve svém životě řešíš sebekázeň. Vytrvale stoupáš po stezce vzhůru s vrozenou vírou v bezpečí.

PŘINÁŠÍM TI ELIXÍR ŽIVOTA VE ZNAMENÍ KOZOROH

kozoroh-citaty

Mám pro Tebe lahvičku esencí za 370 kč

Objem lahvičky je 50 ml

Je určena na jemné promasírovaní pulsních bodů – na spáncích, v oblasti klíčních kostí, v loketních jamkách, zápěstí, kolem kotníků…

Můžeš si udělat jamku z dlaně, do ní si směs nakapat, jemně promnout a načichnout. Můžeš si zajet do vlasů – jo jo, budou mastné – nebo si protřít obličej.

SOUČÁSTÍ ELIXÍRU jsou bonusové libůstky, které vám pošlu elektronickou formou.

  1. libůstka je popis celé směsi a její vliv na psychiku. Předám informace o tom, co ELIXÍR podpoří psychicky i emočně. K čemu Tě vyzve a co naopak uhladí.
  2. libůstka je soubor, který obsahuje informace o přínosu orgánových hodin. Považuji je za přehledný a pochopitelný návod pro podporu fyzického těla. Protože každý můžeme přes den pociťovat v určitou dobu únavu, bolest nebo nepohodu, jsou orgánové hodiny návodem na naši jedinečnost a cestou k vitalitě.
darina

S Láskou Darka z Allori

podpis