Můj milý RAKU

Vím, že pod tvrdou konzervativní skořápkou je tvé srdce měkké. Máš však na rozdávání jen určité množství času, peněz, citu a dáváš přednost rozdělovat je moudře.

Když něco chceš, máš vlastní strategii, která není přímá. Pohybuješ se jakýmkoliv směrem kromě přímo vpřed. Hraješ tuto hru donekonečna, dokud to nevypadá, že tvoji výhru shrábne někdo jiný. Potom rychle a chytře vyložíš karty – vrhneš se kupředu, pevně sevřeš a odmítáš pustit.

Tvoje nebeské těleso je Měsíc a pod jeho vlivem je podobná proměnlivost tvé povahy. Jak se mění tvar a vzhled, jak se zvětšuje, dorůstá do dokonale kulatého tvaru a zase se mění do tenkého srpku, tak se tvé měnící nálady synchronizují s lunárním vlivem. Měsíc se vlastně nemění, jen se zdá, že ano. Stejně tak ty zůstáváš stejný během své melancholie i dobré nálady.

PŘINÁŠÍM TI ELIXÍR ŽIVOTA VE ZNAMENÍ RAKA

rak-citaty

Mám pro Tebe lahvičku esencí za 370 kč

Objem lahvičky je 50 ml

Je určena na jemné promasírovaní pulsních bodů – na spáncích, v oblasti klíčních kostí, v loketních jamkách, zápěstí, kolem kotníků…

Můžeš si udělat jamku z dlaně, do ní si směs nakapat, jemně promnout a načichnout. Můžeš si zajet do vlasů – jo jo, budou mastné – nebo si protřít obličej.

SOUČÁSTÍ ELIXÍRU jsou bonusové libůstky, které vám pošlu elektronickou formou.

  1. libůstka je popis celé směsi a její vliv na psychiku. Předám informace o tom, co ELIXÍR podpoří psychicky i emočně. K čemu Tě vyzve a co naopak uhladí.
  2. libůstka je soubor, který obsahuje informace o přínosu orgánových hodin. Považuji je za přehledný a pochopitelný návod pro podporu fyzického těla. Protože každý můžeme přes den pociťovat v určitou dobu únavu, bolest nebo nepohodu, jsou orgánové hodiny návodem na naši jedinečnost a cestou k vitalitě.
darina

S Láskou Darka z Allori

podpis