Můj milý STŘELČE

Vím, že v sobě nemáš ani špetku zlomyslnosti. Vychrlíš ze sebe své šokující soudy s naprostou nevinností. Když to chceš napravit, napácháš ještě víc škody. U tebe platí, co na srdci a v mysli, to na jazyku.

Většinu času jsi šťastný a společenský, ale pokud někdo zneužije tvoji přátelskou povahu, můžeš rychle vzplanout.

Tvoje vesmírné těleso je Slunce a pod jejím vlivem tě nic nezastaví. Tvoje jedinečná kombinace důvtipu, inteligence a nevyčerpatelné energie je zárukou tvého úspěchu.

PŘINÁŠÍM TI ELIXÍR ŽIVOTA VE ZNAMENÍ STŘELCE

strelec-citaty

Mám pro Tebe lahvičku esencí za 370 kč

Objem lahvičky je 50 ml

Je určena na jemné promasírovaní pulsních bodů – na spáncích, v oblasti klíčních kostí, v loketních jamkách, zápěstí, kolem kotníků…

Můžeš si udělat jamku z dlaně, do ní si směs nakapat, jemně promnout a načichnout. Můžeš si zajet do vlasů – jo jo, budou mastné – nebo si protřít obličej.

SOUČÁSTÍ ELIXÍRU jsou bonusové libůstky, které vám pošlu elektronickou formou.

  1. libůstka je popis celé směsi a její vliv na psychiku. Předám informace o tom, co ELIXÍR podpoří psychicky i emočně. K čemu Tě vyzve a co naopak uhladí.
  2. libůstka je soubor, který obsahuje informace o přínosu orgánových hodin. Považuji je za přehledný a pochopitelný návod pro podporu fyzického těla. Protože každý můžeme přes den pociťovat v určitou dobu únavu, bolest nebo nepohodu, jsou orgánové hodiny návodem na naši jedinečnost a cestou k vitalitě.
darina

S Láskou Darka z Allori

podpis