Co všechno v sobě nese Elixír podle hvězd…

Protože miluji symboly, archetypy, astrologii, aromaterapii a práci v souvislostech, objevila jsem cestu, jak tuto možnost otevřít i druhým.  A že propojením znalostí i oborů můžu nabídnout hodnoty, které povedou každého k sobě.

Věděli jste, že

 • Sluneční znamení má přibližně 80% přesnost? Těch zbývajících 20% je samozřejmě důležitých a musí se k nim přihlédnout.
 • Slunce je nejmocnější ze všech těles sluneční soustavy? Zabarvuje osobnost tak silně, že je možné utvořit její obrázek. Slunce není jediný faktor, ale je nejdůležitějším prvkem, který se bere v úvahu.
 • Aromaterapie je silným pomocníkem při podpoře emočních i fyzických výkyvů? Dokáže vyladit, uhladit, probudit i nabudit.
 • Astrologie i aromaterapie jsou uměním stejně jako vědou

SLUNEČNÍ ZNAMENÍ

Je určitý úsek zvěrokruhu – Beran, Býk, Blíženci, Lev atd. – ve kterém se Slunce nacházelo v okamžiku, kdy jsme se poprvé nadechli. Je to přesná poloha, která je odvozená z tabulek, jež vypočítali astronomové. Tyto tabulky se nazývají efemeridy.

Uvedu malý příklad. Jestliže jste se narodili 9. srpna, jste samozřejmě LEV, protože Slunce bylo ve Lvu, a asi 8 z 10-ti znaků znamení Lva se projeví ve vašem charakteru. Nicméně Měsíc, který určuje emoce, mohl být v Beranu, a tak zabarví vaše citové projevy vlastnostmi Berana. Merkur, který ovlivňuje mysl, mohl být ve Štíru, takže vaše duševní procesy budou mít často povahu Štíra. Mars, jenž kromě jiného určuje řeč a pohyby, mohl být v Býku, takže budete mluvit spíš pomalu jako Býk. Venuše mohla být v Panně, čím vám dala v zásadě Pannin přístup k lásce a k uměleckým a tvůrčím záležitostem – a tak to pokračuje s dalšími planetami. Přesto žádná z těchto poloh nevymaže úplně vaše základní vlastnosti, které jsou dané postavením Slunce ve Lvu. Jenom vytříbí detaily vaší komplexní osobnosti.

AROMATERAPIE

Je ve světě uznávanou vědou a v naší zemi se obor „aromaterapeut“, po dlouhých peripetiích, stal uznaným přidruženým oborem. To, že ovlivňuje tělo i mysl jsem se přesvědčila sama mnohokrát na sobě. Bohaté reference od klientů, vzrůstající zájem a výsledky – to hovoří za vše.

První doklady o aromaterapii se objevují již před 6000 lety, nicméně samotný termín aromaterapie („aroma“ = vůně, „terapie“ = péče) vznikl až ve dvacátém století našeho letopočtu.

Je fascinující, že již Hippokrates, mentor všech lékařů, věděl o těchto silách a neomylně poučoval své žáky: „Kdo se věnuje medicíně a nevyužívá přitom vlivu pohybu hvězd, je blázen,“ a „Nikdy neoperujte tu část těla, která je ovládána znamením zvěrokruhu, kterým právě prochází Luna.“ A byl prvním, kdo vážně studoval účinky esenciálních olejů. Věřil, že každodenní vonná koupel a aromaterapeutická masáž zajistí uživateli pevné zdraví.

PODÍVEJME SE, ČÍM SE TVÉ ZNAMENÍ VYZNAČUJE

 • Váze se příčí být nezdvořilá, přesto narovná křivě visící obraz na stěně a vypne televizor, který vám hraje moc hlasitě.
 • Miluje lidi, ale nesnese davy.
 • Jako něžná holubice míru chodí kolem a urovnává spory druhých, ale dá si líbit i pořádnou hádku.
 • Je dobromyslná a příjemná, ale také dokáže být uražená a nesnese plnit příkazy.
 • Je neobyčejně inteligentní, ale zároveň důvěřivá.
 • Je fanatický posluchač a zároveň umí být upovídaná.
 • Málokdy spěchá, a přitom je neklidná.

Vnímáte rozpor a zmatek? Přesně tuto záhadou se vyznačuje znamení Vah. Účelem je totiž rovnováha.

 • Je nahoře, potom dole. Vyletí jedním směrem, potom druhým. A najednou – perfektní rovnováha!
 • City se vyznačují intenzitou a bohatostí, nehledě na to, která emoce je v daném okamžiku nízko nebo vysoko, a filozofickým přístupem jak ke strastem, tak k radostem, jenž nakonec všechno urovná.
 • Charakter se skládá ze zhruba stejných dílů vlídnosti, laskavosti, spravedlnosti, paličaté hádavosti, tvrdohlavého odmítání kapitulace, filozofické logiky a nerozhodnosti.
 • Rodí se s láskou ke knihám.
 • Je něžnou milovnicí všeho dobrého, krásného a čistého.

Pojďme se podívat do lahviček. Uvnitř je směs namíchaná z éterických a rostlinných olejů od české firmy Nobilis Tilia.

Je určena na jemné promasírovaní pulsních bodů – na spáncích, v oblasti klíčních kostí, v loketních jamkách, zápěstí, kolem kotníků…Můžeš si udělat jamku z dlaně, do ní si směs nakapat, jemně promnout a načichnout. Můžeš si zajet do vlasů – jo jo, budou mastné – nebo si protřít obličej.

Proč je Elixír namíchán právě z produktů Nobilis Tilia?

Já je prostě miluji. Nejen produkty, ale celou firmu. Mnohokrát mi ukázali, že ví, co a proč dělají. Jsou transparentní a já vím, že se na jejich produkty můžu spolehnout. Nejen co se týká biochemie, certifikátů a čerstvosti, nýbrž i na vše kolem. Dbají na udržitelnost zdrojů a jejich fungování má hlavu i patu.

Co Elixír umí?

Protože jsou složky přírodní, mají svoji komplexnost i inteligenci. Jsou pro tělo čitelné, bezpečné a dobře vstřebatelné.Parfémy, krémy a potravinové doplňky jsou fajn, ale většinou jsou to syntetické produkty, které mají snad jen líbivý účinek.

ELIXÍRY ŽIVOTA PODLE HVĚZD OD DARINY

12 láskyplně vytvořených aromaterapeutických směsí podle Zvěrokruhu namířených na podporu těla i psychiky. Analýza slabých a silných stránek, náhledy na vztahy, doporučení na řešení stresových situací…

Celá péče se skládá ze 7 principů:

1) Princip inhalace: V prvé řadě si přivoň a řekni si, co Ti směs říká. Voní? Nevoní? Irituje? Je to neutrální? Přivoněním se dostávají molekuly obsažených éterických olejů přes čichový nerv do limbického centra v mozku. Tam máme svoje vize, sny… A vůně k nám promluví celou svojí komplexností. To, co nám voní – potřebujeme. Naplníme tak prázdnou nádobu.

2) Princip komplexnosti: V éterickém oleji je obsažena celá komplexní rostlina, včetně podmínek, ve kterých rostla, jak se sbírala a kým, jak se destilovala. Každá rostlina, která dává éterický olej, nám jej poskytuje ze siličnatých žlázek a v nich je esence rostliny. Obsahuje její poslání v přírodě. Zda je ochranná, připravuje půdu druhým nebo je samotářka. Roste-li na sluníčku, v nepříznivých podmínkách, jaký má kořenový systém, křehkost, houževnatost…

3) Princip povahy: Určitou roli hraje i to, zda je éterický olej z květů, listů, plodů, kořene… Z toho vychází vlastnosti jako je křehkost, je to už zralé, uzemňující, povznášející, slunečné nebo niterné.

4) Princip mikromasáže: Po seznamovacím randíčku si nakapej olej do dlaně, jemně rozehřej třením a aplikuj na pulsní body a oblasti, kde je tenká kůže. Například na spánky, do oblasti šíje, na zápěstí, do podkolenních jamek, kolem kotníků… Tím směs rostlinných a éterických olejů pronikne pokožkou do krevního oběhu, kde si receptory na buňkách načtou informaci a pošlou kam je potřeba.

5) Princip komunikace inteligentního těla s inteligentními oleji: Protože jde o čistě přírodní produkty, není mezi organismem a elixíry žádná bariéra. Brány jsou otevřeny a informace předávány. Tím nám nasedne komplexnost na terén a dostáváte tak nové blahodárné impulzy.

6) Princip podle hvězd: Vesmír je dokonalý, příroda má regenerační schopnosti a pokud jim nasloucháme, vezeme se na vlně prospěšnosti. Každý máme svůj potenciál a směsi jsou tvořeny tak, že váš potenciál podporují.

7) Princip principů: Celá Hvězdná dvanáctka je volena, vybírána a míchána na základě vědomostí, souvislostí, povah éterických olejů, jejich začlenění podle prvků, vnitřních orgánů, biochemie. Sestává ze 100% přírodních olejů s certifikátem přírodní kosmetiky nebo bio kosmetiky, převážně od české firmy Nobilis Tilia.

PŘINÁŠÍM TI ELIXÍR ŽIVOTA VE ZNAMENÍ VÁHY

Péče podle hvězd od Dariny, tvůrkyně a průvodkyně tvých Elixírů

Mám pro Tebe lahvičku esencí za 370 kč

Objem lahvičky je 50 ml

SOUČÁSTÍ ELIXÍRU jsou bonusové libůstky, které vám pošlu elektronickou formou.

 1. libůstka je popis celé směsi a její vliv na psychiku. Předám Ti informace o tom, co Ti BÝK podpoří psychicky i emočně. K čemu Tě vyzve a co naopak uhladí.
 2. libůstka je soubor, který obsahuje informace o přínosu orgánových hodin. Považuji je za přehledný a pochopitelný návod pro podporu fyzického těla. Protože každý můžeme přes den pociťovat v určitou dobu únavu, bolest nebo nepohodu, jsou orgánové hodiny návodem na naši jedinečnost a cestou k vitalitě.

Líbí se Ti to? Nelíbí?

Pokud ne, nevadí. Jsem šťastná, že jsi dočetl až sem a že se mi podařilo otevřít cestu lidem k tomu, co miluji: Tvořit aromaterapeutické směsi, předávat své hodnoty a vnášet to hezké do světa.

 

Aromaterapie mi obohacuje život už 15 let. Profesně jsem se jí otevřela v roce 2016. Pomohla mi pochopit, proč se mi některé životní situace nedaří. Vždy, když jsem stála před nelehkým úkolem, měla jsem strach z toho, že neobstojím. A mnohdy jsem opravdu selhala. Selhala ve svých očích tak, že jsem popřela své pocity. Že jsem místo sebevyjádření aplikovala hodnou poslušnou holčičku, která dělá některé věci pro prospěch druhých a sebe staví do role otrokyně. Všechno mělo ale svůj důvod a já jsem díky podpoře a správné aplikaci aromaterapie ustála svá osudová rozhodnutí. Dokázala jsem vyjádřit své pocity i svůj náhled. A pak vždy přišly dary, o kterých se mi snilo.

Studuji svoji osobnost. Poznávám se ve svém Střelci, užívám si svoje silné stránky a kultivuji slabiny. Výklad horoskopu je pro mě balzámem, kdy se díky němu lépe orientuji ve své povaze a plním tak své poslání.

Jako manikérka a pedikérka aplikuji aromaterapii v salonu a obohacuji tak tento obor o nové vjemy pro klienty.

Jsem vděčná, že jsem našla formu, jak podpořit vlastní individualitu a tím se stát přínosem pro sebe i druhé.

darina

Jsem tu pro Tebe a je mi ctít, být průvodkyní hvězdnou péčí – Elixíry života podle Dariny

S Láskou Darka z Allori

podpis