Můj milý VODNÁŘI

Vím, že tvoje filozofie je, že každý má svůj ideál, svou zvláštní touhu a individualita, že by se měla respektovat.

Miluješ volnost, jsi zábavný, originální a nezávislý. Umíš být jemný a soucitný. Hledáš bezpečí přátelství, které tě naplňuje a potom náhle následuje období samoty, kdy nechceš být nikým rušen.

Tvoje planeta je Uran pod jeho vlivem jsi neustále připraven na nečekané věci a události.  Uran tebe dělá přirozeného rebela, který instinktivně cítí, že staré zvyky jsou špatné a že svět a jeho obyvatelé potřebují revoluční změnu.

PŘINÁŠÍM TI ELIXÍR ŽIVOTA VE ZNAMENÍ VODNÁŘE

vodnar-citaty

Mám pro Tebe lahvičku esencí za 370 kč

Objem lahvičky je 50 ml

Je určena na jemné promasírovaní pulsních bodů – na spáncích, v oblasti klíčních kostí, v loketních jamkách, zápěstí, kolem kotníků…

Můžeš si udělat jamku z dlaně, do ní si směs nakapat, jemně promnout a načichnout. Můžeš si zajet do vlasů – jo jo, budou mastné – nebo si protřít obličej.

SOUČÁSTÍ ELIXÍRU jsou bonusové libůstky, které vám pošlu elektronickou formou.

  1. libůstka je popis celé směsi a její vliv na psychiku. Předám informace o tom, co ELIXÍR podpoří psychicky i emočně. K čemu Tě vyzve a co naopak uhladí.
  2. libůstka je soubor, který obsahuje informace o přínosu orgánových hodin. Považuji je za přehledný a pochopitelný návod pro podporu fyzického těla. Protože každý můžeme přes den pociťovat v určitou dobu únavu, bolest nebo nepohodu, jsou orgánové hodiny návodem na naši jedinečnost a cestou k vitalitě.
darina

S Láskou Darka z Allori

podpis