Čakrový speciálek 6

Čakrový speciálek 6

Vítám vás v intuitivní radosti. Nechť se vám líbí vnitřní pohled na svět a přináší vám obohacení do vašich dnů…

Fialová intuice a snadná paměť

Intuice je velmi podstatná pro naše vlastní rozhodování a čisté bytí. Pomáhá nám dostat se k lidem, kteří jsou nám nápomocni a my jim a tím tvoříme lepší podmínky našeho života. Pomáhá nám rozhodnout se pro tu či onu variantu, která se nabízí.

WP_20160802_055

Esence pro třetí oko: Santal – Citron – Kadidlo

SANTAL – JSEM TADY A TEĎ A UMÍM SE SOUSTŘEDIT NA TO, CO ČTU, SLYŠÍM A VIDÍM

Santal je efektivní při horkých, vzrušených emocionálních stavech vedoucích k bolestem hlavy či nespavosti. Působí na hlubší vrstvy našeho vědomí a pomáhá při meditaci či modlitbě.

KADIDLO – POMÁHÁ PŘETNOUT VAZBY NA MINULÉ ZÁŽITKY

Z hlediska teorie pěti elementů je kadidlo spojováno s prvkem Země. Má schopnost uklidňovat a soustřeďovat mysl, čímž odráží jeho jemně uspokojující a hluboce očistný účinek na intelekt. Pomáhá skoncovat s mentálním klábosením a uklidňuje mysl.

CITRON – SVĚŽEST PRO NAŠE MOZKOVÉ BUŇKY

Zostřuje soustředění vědomí, uklidňuje, ulehčuje a osvěžuje. Rozptyluje zmatek a mírní starosti. Rozptýlením a ochlazením emocionálního zmatku a pochybností dokáže vyvolat větší víru a jistotu.

kniha

PŘEJI VÁM OBOHACUJÍCÍ VHLEDY

S LÁSKOU DARINA

Jmenuji se Darina a vítám vás na svém webu.
Nadchla jsem se svým rozvojem a ráda vám předám své zkušenosti a dojmy. Objevila jsem svět aromaterapie a kouzlo rychlého účinku. Aromaterapie pronikla do mého osobního i pracovního života. Splnila jsem si jednu ze svých výzev a tím je dvouleté studium Institutu aromaterapie v Praze. Toto studium jsem završila diplomovou prací a zvolila jsem si téma: „Močopohlavní soustava jako Brána ke zdravým vztahům“. Vítejte ve světě Souvislostí.

Vložit komentář

Your email address will not be published.