PŘEDNÁŠKOVÝ KURZ PÉČE O RUCE

PŘEDNÁŠKOVÝ KURZ PÉČE O RUCE

Kurz péče o ruce – duben

PŘEDNÁŠKOVÝ KURZ PÉČE O RUCE

13.4.2024 v čase 9:30 – 13:00

V SALONU ALLORI V BRNĚ NA ULICI MEZNÍKOVA 8, BRNO – ŽABOVŘESKY

CENA 490,- KČ

KURZ JE PLNÝ INFORMACI O CO NEJPŘIROZENĚJŠÍ PÉČI O RUCE. DOZVÍTE SE, JAK SI POMOCI PŘI SUCHÉ POKOŽCE, SVĚDIVOSTI, PŘI VRÁSČITÉ KŮŽI NA RUKOU I CO NAOPAK S POTIVÝMI DLANĚMI. DOSTANETE KONKRÉTNÍ TIPY NA PŘÍRODNÍ ROSTLINNÉ OLEJE, JAK SI NAMÍCHAT VLASTNÍ PÉČI, Z ČEHO MŮŽETE VYTVOŘIT PŘÍRODNÍ ŠETRNÉ A PŘITOM ÚČINNÉ PEELINGY, JAK ULEVIT RUKÁM PŘI OPAKOVANÉ NÁMAZE A JAKÉ PŘÍČÍNY MOHOU BÝT U BOLESTIVÝCH SVALŮ.

KURZ JE HODNĚ INFORMATIVNÍ A POKUD MÁTE ZÁJEM O VÍCE PRAXE, DOPORUČUJI VÁM ZÁŽITKOVÝ KURZ DOMÁCÍ MASÁŽE RUKOU. OBA KURZY SE SKVĚLĚ DOPLŇUJÍ.

 

Stornování kurzu

Stornovat kurz je možno pouze na základě zaslaného požadavku na e-mail: darina@allori.cz V případě zrušení již uhrazeného semináře činí storno poplatek 40% z ceny. Vrácení celé částky akceptuji pouze z vážného důvodu. Vyhrazuji si právo zrušit kurz v případě malého zájmu nebo nemoci lektora. Nabídnu vám náhradní termín, pokud vám nebude vyhovovat, vrátíme zpět celou částku.

S sebou: poznámkový blok, pokud chcete vlastní přezůvky, vezměte si. Na místě jsou případně k zapůjčení.

Na místě je možné si zakoupit některé produkty, v případě většího zájmu je možné si zboží objednat a po domluvě osobně vyzvednout, nebo vám bude zasláno Zásilkovnou.

Kurzy nejsou prodejní akce a hlavním cílem je předávání informací užitečných v běžném životě.

Přihlášky: https://eshop.allori.cz/kurz-pece-o-ruce/

Napsat komentář

Your email address will not be published.