Čakrový speciálek 7

Čakrový speciálek 7

Vítám vás u závěrečného příspěvku čakrových článků a přeji vám harmonii v životě a voňavé dny. Všechny směsi vám velmi ráda namíchám na míru jen a jen pro vás.

Křišťálové nebe

Tady je naše sídlo nejvyšší dokonalosti v člověku. Rozvíjením tohoto centra se kultivují čakry předchozí a jejich energie začínají kmitat na nejvyšších pro ně možných frekvencích. Je to naše propojení s moudrostí předků a svým způsobem získáváme vyšší vedení, které můžeme nebo nemusíme vnímat. To je jen a jen na nás.

DSCN8835

Esence pro naši korunu: Kadidlo – Nard – Myrha

KADIDLO – DUCHOVNÍ OSVOBOZENÍ

Pomáhá nám se osvobodit. Osvobození dosáhne prostřednictvím odvážného klidu, proniknutí do podstaty věci a duchovní sebekázně, které umožňují našemu egu a JÁ pracovat v jednotě.

NARD – VÍRA A PROPOJENÍ

Je pro lidi prahnoucí po duchovní jistotě a k nalezení pevného základu víry. Nard živí naději Srdce a Ducha. Pomáhá „poddat se“ a svou čistotou a zemitou pokorou vede k oddanosti ke zvolené cestě.

MYRHA – POKOJNÁ OSAMĚLOST; POUČ SE A JDI DÁL…

Myrha sahá daleko do psýchy a může pomoci překročit a přeměnit aspekty materiální existence. Jemně uzavírá rány, porážky a odmítnutí. Staví mosty mezi „nebesy“ a „zemí“ a posiluje tím spojení mezi naší temenní čakrou a čakrou základní. Díky tomu mohou naše sny a představy najít kanál pro pozemské vyjádření a najít sílu k realizaci.

květová voda

RADOSTNOU KULTIVACI VÁM PŘEJI

A TĚŠÍM SE TŘEBA NA VIDĚNOU 🙂

DARINA

Napsat komentář

Your email address will not be published.