Oslava otevření salonu Allori

Oslava otevření salonu Allori

kdy: 27.9.2019 a v kolik:9,00-19,00

* Mrkněte na program, který jsme pro vás připravily. Vše je zdarma a jste našimi hosty!
18.9. uzavíráme přihlášky. Svá rozhodnutí dejte vědět Darce na tel.: 776 229 940.

* DOBRŮTKOVÝ PROGRAM V BUDOÁRU 9-14 hod

♥ Kafíčka, dobroty, sdílení a povídání
Budoár je přední část salonu, kde nabízíme pedikúru a manikúru. V tomto čase a prostoru zde pro vás máme nachystáno pohoštění a jsme tu pro ty, kdo nás chtějí přijít pozdravit a na chvíli spočinout.

♥ Možnost umíchat si vlastní směs z rostlinných a éterických olejů
V přilehlém kanclíku si můžete namíchat směs. Jak na to, kolik čeho a proč se dozvíte z instrukcí od Darky

♥ Jen tak se vidět, pozdravi a pobýt
V rámci tohoto dne je nachystaný deník, do kterého nám můžete napsat pár slov. Budeme moc rádi. Máme nově zbudované atrium ke komornímu posezení a je pro vás připraveno.

♥ Po celou dobu je možné zakoupit si líbeznosti z Letokruhu a vyzkoušet si certifikované přírodní produkty Nobilis Tilia
Spolupracujeme s Letokruhem, který nabízí zajímavé zboží a v případě vašeho zájmu je tu pro vás přímo Bára.

* YOGOVÝ PROGRAM V HEJČKÁRNĚ 9-15 hod

♥ 9 – 9,30 Meditace s vůněmi a aromamasáží obličeje s Jančou
Meditace se zaměřením na srdeční čakru, otevření se bezpodmínečné lásce a soucitu k sobě a všemu živému na Zemi. Vůni damašských růží a vlastnoručně vytvořený čakrový olej si odnesete v sobě po závěrečné masáži. Maximální počet 12 účastníků.

♥ 9,40 – 11 Individuální konzultace s Jančou
Konzultace v časech 9,40; 10,00; 10,20; 10,40

♥ 11,30 – 12,30 + 12,30 – 13,30 Ochutnávka hormonální yogy s Míšou
Ochutnávka hormonální yogy pro maximální počet 10 účastníků. Hormonální yoga je přirozená terapie, která aktivuje či obnovuje tvorbu žennských pohlavních hormonů. Dozvíte se jak funguje, zacvičíte si bastri cviky na zahřátí a vyzkoušíte yoga nidru, která vede k duševní pohodě a zklidnění.

♥ Fyzio yoga s Jančou
Vědomá práce s tělem jako prostředek vyjadřující stav naší duše. Začneme a skončíme u chodidel, které nás nesou a vedou celý život kam potřebujeme. Za pomocí yogy a moderních fyzioterapeutických pomůcek snadno uvolníme a rozpohybujeme od prstů na nohou celou páteř. Poté prozkoumáme sílu uvnitř a vyzkoušíme svoji sebedůvěru a kncentraci. Zaměřeno na hluboký stabilizační systém páteře, který je toliko dležitý pro bezbolestnost našich každodenních činností a kroků.

* KREATIVNÍ PROGRAM V HEJČKÁRNĚ 16 – 19 hod

♥ 16 – 17 Přednáška „Ideální péče o ruce a nohy celostní cestou s Darkou
Dozvíte se, co pokožka skutečně potřebuje, co ji podporuje a co naopak škodí. Jak na záděry a proč vnikají. Co ovlivňuje lámání a třepení nehtů a jak podpořit jejich vitalitu. Zabrousíme i k zarůstání nehtů pohádkou, kterou jsem převzala od MUDr. Míly Chlebníčkové. Okrajově se dotkneme kůže a jejího projevu v podobě atopického ekzému a lupénky.

♥ 17,30 – 18,30 Voňavé tvoření osobních organzových sáčků s Darkou a Jančou
Tvořivá dílna, ze které si odnesete svůj voňavýsáček, který užijete například k provonění šatníku, k podpoře koncentrace v autě nebo jako osobní talismánek. Budeme pracovat s vlastním záměrem, s kartami, s éterickými oleji, bylinkami, rýží a sušenými květy. Tímto aromaterapeutickým kreativním workshopem uděláme krásnou tečku za oslavou k výročí salonu Allori.

Ať nám všem tato setkání rozehřejí srdce a dlouho v nás rezonuje harmonie a hezký pocit.

Děkujeme za vše…
Vaše Allorky

Napsat komentář

Your email address will not be published.