PĚTILETÉ VÝROČÍ SE CND SHELLAC

PĚTILETÉ VÝROČÍ SE CND SHELLAC

28.10. 2011 jsem se zúčastnila zaškolení a prezentace tohoto patentovaného systému v lakování na nehty. S nadšením jsem přijala vyplnění díry na trhu. V té době bylo možné – co se týká barev na nehty – nabízet klasické laky anebo nehtovou modeláž. Obojí mělo své nedostatky i přednosti. Najednou přišlo „něco“ co se lakuje, co drží a odolává a co nepotřebuje, aby byla nabroušená nehtová ploténka.

shellac

Zainvestovala jsem v začátku do osmi odstínů, po měsíci jsem přidala další a pak jsem přikupovala další a další barvy. Klientky, které za mnou chodily pro nehtovou modeláž přešly na Shellac, a klientky, kterým jsem dělávala manikúru jej vyzkoušely také a už u něj zůstaly. Mám vlastně hodně klientek, které za mnou chodí stále od prvního nashellacování.

shellac

Teď si s barvami hraju, dívám se na ně i z pohledu jejich významu a ovlivnění nálady, sypu na ně třpyt a celkově vnímám, kolik podpory mi vnáší do podnikání. Jsem vděčná za to, že jsem se nenechala stáhnout některými skeptiky, že do „toho nemám jít“, ale vnímala jsem svůj vnitřní pocit, který křičel: „jo jo jo! To je super!“ A tak vlastně i vnáším poselství jako podporu všem, kteří stojí na křižovatce a cítí, jakým směrem se mají vydat a do toho jim někdo našeptává jiný směr, aby opravdu šli za tím, kam je to žene. Protože tu nejsprávnější cestu si řídíme my sami.

KRÁSNÉ DNY PLNÉ ÚSPĚCHU, RADOSTI A BOHATOSTI VÁM PŘEJI Z CELÉHO SRDCE

DARINA

 

SaveSave

Napsat komentář

Your email address will not be published.