MY

MY

TO JSME MY

Partneři v osobním i pracovním životě.

Společně jsme se rozhodli pro studium na Institutu Aromaterapie. Máme za sebou první 18-ti měsíční výukovou etapu a nyní pracujeme na etapě druhé, kterou je diplomová práce. Je toho spousta a brzy se rozepíši více. O tématech i náplni.

Jedná se o komplexní vzdělávací program pro celostní péči o tělo a duši člověka. Jeho základem je aromaterapie a zhodnocení éterických olejů v různých oborech. Dává ochutnat Tradiční čínskou medicínu, reflexologii, akupresuru či duchovní příčiny nemocí.  Během studia jsme se naučili vše užitečně kombinovat pro blaho klienta a jak vše souvisí se vším.

Teď jsem na cestě stát se Odbornými aromaterapeuty s holistickým pohledem na zdraví člověka a vnímáme zdraví v širších souvislostech.

my

Darina a André Miloš

Přejeme vám krásné podzimní dny 🙂

Jmenuji se Darina a vítám vás na svém webu.
Nadchla jsem se svým rozvojem a ráda vám předám své zkušenosti a dojmy. Objevila jsem svět aromaterapie a kouzlo rychlého účinku. Aromaterapie pronikla do mého osobního i pracovního života. Splnila jsem si jednu ze svých výzev a tím je dvouleté studium Institutu aromaterapie v Praze. Toto studium jsem završila diplomovou prací a zvolila jsem si téma: „Močopohlavní soustava jako Brána ke zdravým vztahům“. Vítejte ve světě Souvislostí.

Vložit komentář

Your email address will not be published.