Levandulový relax

Levandulový relax

Jeden čas jsem byla takzvaně přelevandulovaná a teď jsme si k sobě opět našly cestu. Možná je to i tím, že jsem našla cestu k Levanduli 100% přírodní. Nevím totiž, jaké levandulové vůně byly obsaženy v krémech, balzámech a koupelových přípravcích, které jsem užívala dřív. Tím, že rozumím rozdílu mezi účinkem z čisté esence oproti synteticky vyrobené vůni, tak chápu, že mi některé opravdu nedělaly dobře. Syntetické vůně totiž nedodají onu povahovou jedinečnost rostliny. Podívejme se na to, co nám může tato fialová rostlina vnést do života.

Darina Ellingerová, Levandule, Nobilis Tilia, pedikúra, manikúra,

levandulová krása

Začnu krátkou hojivou příhodou, kdy mi levandule pomohla po zubařském ošetření. Rozhodla jsem se pro úpravu dvou zubů a po odeznění anestezie mi dásně dávaly najevo, že ten zásah fakt pociťují. Měla jsem před sebou pár hodin práce, tak jsem si říkala, čím si pomůžu. A ona levandule na mě mrkla. Smíchala jsem pár kapek čistého éterického oleje s olejem neutrálním rostlinným a fyzicky jsem cítila rychlost účinku. Během snad půl minuty mi dáseň už jen lehce brněla a po dalších dvou aplikacích po deseti minutách odezněla bolest úplně. Jde o moji zkušenost a nepřebírám žádnou zodpovědnost za bolesti ostatních, ale zkuste to
Z pohledu psychologie je Levandule výborná na relaxaci, na pocit bezpečí a obnovuje psychickou rovnováhu. Kdo je psychicky vyčerpaný, může ji zkusit na dodání čerstvosti a povznesení. Pomáhá na úrovni reálného života a otevírá ušlechtilé oblasti.
Je úžasná, souhlasíte?

Nechť se vám daří
Darina Allori.cz

https://youtu.be/PjG07E_PGH0

 

Napsat komentář

Your email address will not be published.