3x Sláva přírodním deodorantům

3x Sláva přírodním deodorantům

Miluji přírodní deodoranty!
Mezi mé nejoblíbenější patří Růže a Šalvěj. Každý deodorant má u mě své zastoupení podle nálady. Růži si aplikuji, když potřebuji být Ženou. Velmi mi pomůže odlehčit napětí a lépe se naladím na prožití ženskosti či naladění se na to, být matkou. Růže hodně ošetřuje emoce a je velkou pomocnicí pro dodání péče. Růže je krásná emoční podpora a citlivě otevírá nezpracované obavy. Šalvěj mám ráda na svoje pracovní záležitosti. Jednak je velkou pomocnicí, co se týká deodoračního účinku a jednak dodává radost a potěšení. Co se mi na tomto deodorantu líbí, je jeho silnější bylinná vůně s tóny citrusového ovoce. Šalvěj opět podporuje Ženu, jen jinak. Pomáhá v nerozhodnosti a posiluje sebedůvěru. Já ji mám ráda i na komunikaci. Podporuje vyjádření emocí a ráda se jí voním, když jdu například na schůzku, kde budu toto vyjádření potřebovat.

Nobilis Tilia, Darina Ellingerová, pedikúra, manikúra, aromaterapie

Deodoranty Nobilis

 

K doplnění dodám, že je v nabídce deodorant s vůní cedru a santalu a ten doporučuji lidem, kteří potřebují něco ustát a být neotřesitelní. V pánské řadě je tu deodorant, který činí muže opravdu atraktivní.
Vyzkoušejte tyto unikátní přírodní produkty, které pozvolně uvolňují éterické oleje v závislosti na tělesné teplotě. Vaše pokožka vám bude vděčná
Ráda vám voňavé pomocníky nachystám k odběru

Krásné dny Vám přeji
Darina Allori.cz

https://youtu.be/gW0ySSOu1qQ

Napsat komentář

Your email address will not be published.