Čakrový speciálek 2

Čakrový speciálek 2

Máme tu druhé pokračování a já vás vítám v kreativitě a v životní radosti a elánu.

Oranžová kreativita, instinkt a probuzení

Toto energetické centrum se nachází dva centimetry pod pupíkem. Má vliv na naši tvořivost i zdravou sexualitu. Její kultivací získáme harmonii pro ledviny, močové ústrojí i tlusté střevo. Ovlivňuje zadržování tekutin v těle, a proto stojí za to, dát jí to nejlepší co můžeme.

DSCN8752

Esence pro podporu druhé čakry: Jasmín – Neroli – Pačuli

JASMÍN – JEHO SMYSLNĚ TEPLÁ, RADOSTNÁ VŮNĚ DOVOLUJE SRDCI PONOŘIT SE ZNOVU DO ŘEKY POCITŮ

Po jasmínu sáhnu, když potřebuji pozvednout mysl a zklidnit nervy, nebo když cítím netrpělivost. Je velkým pomocníkem pro ty, kteří mají pocit nepřijatelnosti. Tím se mimo jiné uvolní voda, která je zadržována stažením, jež je způsobeno vnitřním svíravým pocitem.

NEROLI – KVĚT POMERANČOVNÍKU S JEMNĚ BOHATOU, KVĚTINOVOU SLADKOSTÍ PŘINÁŠEJÍCÍ EUFORII I UKLIDNĚNÍ, S HOŘKÝM TÓNEM NESOUCÍ UZEMNĚNÍ

Já Neroli užívám s jakýmsi druhem jemnosti. Při jeho aplikaci pociťuji jemnost a křehkost tohoto květu. Květem pomerančovníku se ráda navoním, když jdu s partnerem na večeři anebo se potřebuji zjemnit po výbuchu emocí. Tím se dočistím a frčím dál.

PAČULI – NEJCENNĚJŠÍ TERAPEUTICKÁ HODNOTA OLEJE JE V JEHO ENERGETICKÉM A PSYCHOLOGICKÉM PŮSOBENÍ. JE ZEMITÝ, SLADKÝ A HŘEJE.

Tento olej kombinuje afrodiziakální efekt s antidepresivním účinkem. Potlačuje příliš aktivní intelekt a jemně stimuluje smysly, takže je schopný pozvednout Mysl a svou kořenitou vřelostí potěšit a inspirovat.

hmoždíř

AŤ SE VÁM DAŘÍ A TĚŠÍM SE NA ŽLUTÉ

DARINA

Napsat komentář

Your email address will not be published.