DETOX? IDEÁLNÍ OBDOBÍ JE JARO

DETOX? IDEÁLNÍ OBDOBÍ JE JARO

NA JAŘE JE TĚLO OCHOTNÉ A PŘIPRAVENÉ PUSTIT NASHROMÁŽDĚNÉ TOXINY

JAK SE VLASTNĚ DO TĚLA TOXINY DOSTANOU?

Například stravou a nápoji, které obsahují konzervanty, umělá hnojiva, dusičnany, umělá sladidla či látky zvýrazňující chuť. Dále díky alkoholu či cigaretám, ale například i díky pěnidlům v kosmetických přípavcích.

Mohou vznikat i v našem těle na základě oslabených orgánům.

I přemíra emocí jako je úzkost, strach či obavy podporuje vznik těchto biochemických látek. Proto je vhodné očistit i mysl.

 

OČISTA TĚLA

Kdo se naučí správně pít vodu, má z poloviny vyhráno. Ráno je vhodné vypít sklenici vody na lačno a během dne pít vodu s přihlédnutím na fyzický, ale i na psychický výkon.

Z těla pomáhá odplavovat škodlivé mikroorganizmy ZELENÝ JÍL. Doporučuji od firmy Nobilis Tilia. Já osobně jej užívám tak, že po dobu tří týdnů vypiju denně jednu sklenici vody se zeleným jílem. Dávkuji si jednu kávovou lžičku jílu půl hodiny před jídlem. Zelený jíl na sebe váže škodlivé mikroorganizmy i toxické látky.

 

OČISTA MYSLI

Pro podporu očisty odpadů z mysli používám směs éterického oleje z Jalovce a Grapefruitu. Namíchám si po patnácti kapkách od každého oleje do 100 ml oleje hydrofilního, a touto směsí si umývám tělo včetně obličeje.

Rozproudí se lymfa a vyčistí myšlenky.

 

POSÍLENÍ ORGANISMU PO ZIMĚ

Abych se zároveň vyživila po zimně, užívám POSILUJÍCÍ SMĚS ROSTLINNÝCH BIO OLEJŮ. Opět od firmy Nobilis Tilia. Během dopoledne si dám množství dvou kávových lžiček této směsi. Chutná mi jako hrášek.

Vyzkoušejte 🙂

Produkty je možné u mě objednat 🙂

Krásné jaro s Láskou

Darka

Napsat komentář

Your email address will not be published.