POTŘEBUJETE POVZNÉST? SÁHNĚTE PO POMERANČI

POTŘEBUJETE POVZNÉST? SÁHNĚTE PO POMERANČI

Vítám vás u povznášejícího článku o éterickém oleji z pomeranče.

Aby vám éterický oleje pomohl, je třeba, aby byl 100%přírodní. To znamená, že tato informace má být uvedena na etiketě lahvičky. Pokud tento údaj uveden není, jedná o syntetickou vůni a tudíž vám neposkytne svoji povahu.

O pomeranči se ví, že přináší nejvíce radosti z citrusů. A já to potvrzuji.

Užívám éterický olej z pomeranče při chnurách všemožného charakteru. Když je mi smutno nebo mě přepadne úzkost, sahám po pomeranči, smíchám si jej s rostlinnými oleji a potírám si všemožně tělo.

Umí rozproudit energii a podporuje přizpůsobivost a uvolněný přístup. Je výborný pro ty, kteří potřebují mít vše pod kontrolou a všechno musí být naplánováno. Jak není plán, tak se hroutí systém.. tak tady je éterický olej z pomeranče na místě. Ovšem většinou tito kontroloři neví, že musí kontrolovat, proto je prima pomoci jim zvenčí a dát jim šňupnout doma z aromalampy.

A kdo trpí nespavostí, věřte, že vám pomeranč může pomoci. Sníží napětí a nahromaděné negativní emoce, rozptýlí smutek a spánek má možnost dostaviti se.

 

 

Citrus sinensis je latinský název Pomeranče sladkého. Podpoří žaludek, tudíž je výborný při nevolnostech a podpoří vylučování žluči. Pomáhá tím pádem i při pálení žáhy a zvracení. Pomůže i při křečových stavech.

Citrus aurantium var. amara je Pomeranč hořký. Má menší průraznost oproti pomeranči sladkému a sahají po něm klienti, kterým sladký pomeranč vadí. Je jemnější, dalo by se říct.

 

A tak vám přeji krásné dny a rozzářené oči. To totiž pomeranč umí taky 🙂

S Láskou

Darka <3

 

 

Napsat komentář

Your email address will not be published.