ZELENÝ JÍL-ČISTÁ PŘÍRODNÍ LÁTKA

ZELENÝ JÍL-ČISTÁ PŘÍRODNÍ LÁTKA

Milí čtenáři,

představuji vám další velkou jarní podporu. Zelený Jíl se spoustou výborných účinků.

Oč vlastně jde?

Jde o mletý minerál nazelenalé barvy. Absorbuje toxické látky a dodává minerály, které jsou důležitými stopovými prvky pro naše tělo. Je čistá přírodní látka s širokým spektrem použití a je možné jej používat jako doplněk stravy i na pokožku.

Jak se dá užít?

Například jako KOUPEL. Koupel v jílové vodě zjemní pokožku a výborně zregeneruje 🙂

VÝPLACH ÚST, ideálně dvakrát denně. Zmírní se krvácivost dásní a posílí se tkáně.

OBKLÁDEČKY šíje či páteře při bolestech hlavy; krku v oblasti krčních mandlí, kdy přidáme kapky éterickách olejů Tea tree či Niauli. Dochází také k uvolnění napětí v okolí páteře. Je-li třeba zchladit či ohřát obkladem, je vhodné přidat éterické oleje, které již doporučím přímo na místě, případně namíchám vhodnou směs.

VNITŘNÍ UŽITÍ, které já velmi ráda doporučuji a jílovou vodu piju. Po dobu tří týdnů užívám každé ráno smíchanou kávovou lžičku jílu s vodou. Pak si dám tři měsíce pauzu a tuto kúru opakuji. „Čím lépe o sebe pečujeme zevnitř, tím lépe se cítíme i navenek.“ Já osobně potvrzuji 🙂

A dále také široká škála užití na pokožku ve formě PLEŤOVÝCH MASEK. Regenerují a vypínají pleť. Pro citlivou a suchou pleť v kombinaci s avokádovým nebo mokřdkový m olejem a samozřejmě vodou. Na zánětlivou kombinujeme Zelený Jíl s Chia semínky a pro mastnou pleť Nobilis Tilia doporučuje Jíl smíchat s mateřídouškovou pleťovou vodou nebo se šťávou ze dvou čerstvých okurek. Ošetřuje váčky pod očima s oční vodou Euphrasia. Je výborný na ošetření ekzému i lupénky, na pigmentové skvrny, akné a vrásky.

 

Podrobné užití Zeleného Jílu nabízí brožura od mnou oblíbené firmy Nobilis Tilia, kterou vám poskytnu ve své pracovně.

S Láskou

Darka

Napsat komentář

Your email address will not be published.