Tak jsem si uvědomila, že mi zbývají 3 měsíce do porodu

Tak jsem si uvědomila, že mi zbývají 3 měsíce do porodu

Moje plány do mateřství a moje plány při mateřství

„Boha nejvíc pobaví, když mu řekneme o našich plánech.“

Toho jsem si plně vědoma, přesto….

Protože mě pracovní činnost, kterou dělám, nesmírně naplňuje a prostory ve studiu Luna jsem si zamilovala, hodně jsem přemýšlela, jak celou situaci uchopit. Byla tu i myšlenka, že se s prostory rozloučím. To byla ta nejhorší varianta, kterou jsem připustila, když se mi nepodaří provoz zajistit. Ovšem vše se vyvíjí ku prospěchu fungovaní a já vás tím teď ráda provedu.

Za nejdůležitější a prvotní jsem považovala zabezpečit provoz manikúry a pedikúry a mít kolegyni, která mě zastoupí. Poté následuje provoz místnosti na masáže, kde praktikuji aromaterapii a manžel masáže.

Do cesty mi přišla kolegyně Jitka (pedikérka manikérka s 10-ti letou praxí, se kterou jsme se domluvily na schůzce.

V polovině rozhovoru jsme tak nějak snadno přešly z možnosti „jestli spolu navážeme spolupráci“ do možnosti „jak konkrétně navážeme spolupráci“. To mi bylo velmi příjemné. Nehledala jsem jen profení zastoupení, ale abychom si i povahově ladily. Jitku vám ráda představím v následujícím příspěvku.

Slovo dalo slovo a představa je následovná:

Během května Jitka bude pracovat v provozovně jednou až dvakrát v týdnu. Já budu přítomna ve studiu a nejspíš na pc doženu své resty a rozpracované články. Budu tak k dispozici, kdyby některý z klientů potřeboval něco konkrétního, co jsem například Jitce nepředala. Přece jen je jiné, když pracujeme v zaběhnuté pracovně někoho jiného.

V červnu vidím Jitku ideálně v provozovně 3x týdně a já si dvakrát v týdnu „piánko“ zapracuji.

V červenci budu v sobě kumulovat sílu a energii na zrod nového života.

A co při mateřství?

Hodlám si mateřství i mimčo hezky užít. Mít prostor a klid na sžití, dodávání bezpečí, navrátit si sílu po prožitém porodu. Mít časoprostor na prvorozenou dcerku i chvíle s manželem. Idylka, že?

Protože jsem si před deseti lety prošla nástupem do práce ve třech měsících dcerky a vyzkoušela jsem si, jak jsem to časově přepískla, věřím, že se mi podaří tento přešlap zhodnotit tak, abych nechybovala anebo abych dokázala dříve rozpoznat, že to není v pořádku. Jenže vnímám velký rozdíl mezi situací teď a tehdy.

Těším se, jak s dětmi přijdeme pozdravit klienty, jak si dám s kolegyňkami kávu nebo si vyřídím nějaké drobné záležitosti s objednávkami kosmetiky Gehwol či Nobilis Tilia. Bydlím kousíček, tak si procházku na hřiště či koupaliště obohatíme.

Dva dny v týdnu na pár hodin

Jakmile budu vnímat, že toužím víc po kontaktu s klienty a chci si dopřát jinou dynamiku, ráda zavítám do mnou milovaných prostor. Když si tak nad tím přemýšlím, začnu s aromaterapií. Jednoho dva klienty-piánečko.

Podle možností, vitality mé i dětí ráda časem přidám nějaký ten termín na pedikúru a manikúru. Budu velmi ráda, když se vše bude odvíjet v souladu se mnou i dětmi, s mojí rodinou.

„Troufám si říct, že za těch 13 let mám vybudované krásné vztahy s klienty, kde se vzájemně respektujeme. A to je obrovská hodnota, které si nesmírně vážím.“

Děkuji s vděčností v srdci za všechen pracovní i osobní vývoj. Děkuji za své přátele i rodinu, děkuji za klienty, kteří chodí do prostor, které jsem pro ně připravila.

Dveře jsou vám otevřeny a já budu velmi šťastná, když za námi budete rádi dál chodit.

Cítím se vyladěná a spokojená, jak situace přicházejí v pravou chvíli. Když ke mě přišly pocity mateřství, věděla jsem, že je ta pravá chvíle, že teď anebo nikdy, že dřív ani přijít nemohly. A později? Bůh ví..

 

 

 

Napsat komentář

Your email address will not be published.