Luxusní řada ANTI-AGE DE LUXE

Luxusní řada ANTI-AGE DE LUXE

Co dopřávám klientkám jako závěrečnou péči na ruce

Rozhodla jsem se, že dopřeji svým kientkám královskou péči s růží damaškou OTTO

Jedná se i o jedinečný aromatický zážitek, protože vůně růže oslovuje ženskou polaritu

Nápad vzikl na veletrhu v Praze.

16.3. jsem měla pod záštitou Asociace českých aromaterapeutů přednášku. Přijela jsem do Prahy na výstaviště v Letňanech – cesta autobusem, metrem, těhotná, bříško trošku protestovalo… Měla jsem asi hodinu a půl čas do začátku přednášky a tak jsem si řekla, že se stavím ke stánku Nobilis Tilia pozdravit známé tváře. Cítila jsem se trochu mimo, a dostala jsem k dispozici květovou vodu růžovou na osvěžení. Aaaaaach, to byla lahoda…

A protože řada ANTI-AGE DE LUXE má nový přebal a celá je taková krásná, bylo mi nabídnuto, ať si vyzkouším, co všechno umí. Tak jsme aplikovali na ruce všechnu tu voňavou nádheru a že si mám dát i na obličej, páč pořád nevypadám úplně fit. A tak jsem pleti a svým čichovým buňkám dopřála růžovou sílu. Během snad pěti minut jsem se cítila nesmírně ověžená a dejme tomu – jaksi v sobě. Už jsem nepociťovala roztěkanost a že jsem kdesi na cestě a přitom jinde. Nádhera.

Ještě jsem stihla kávičku a zákusek a hurá na přednášku. O té v příštím článku: „Jak poznám kvalitní rostlinný olej.“

Po přednášce jsem si znovu odskočila k Nobilisímu týmu a už jsem si zkoušela, co a jak vymyslím s těmito zázraky. Protože běžně aplikuji produkty firmy Nobilis Tilia na ruce i na nohy a pracuji s nimi v rámci aromaterapie, tak proč nedopřát pokožce na rukou péči na obličej? Vybrala jsem tyto dva zázraky:

Bioaktivní omlazující olej Nobilis Tilia

Olej nanáším jako první a dopřeji ho nejen prstům a jejich konečkům, ale nasytí se celá ruka nad zápěstí. Přírodní olej obsahuje růži a geránium a dopřává péči s láskou. Velké množství revitalizačních a zjemňujících látek obnovují funkci pokožky a omlazují její vzhled. Pleť je díky oleji hedvábně jemná. Olej obsahuje extrakt z divokého jamu, šípkový a makadamiový olej. Tyto složky působí proti vráskám, zlepšují elaticitu, metabolismus a hydrataci pleti.

Bioaktivní omlazující krém Nobilis Tilia

 

Tento krém zvláčňuje, chrání a vyživuje pleť. Je lehké konzistence a obsahuje rostlinný olej z jojoby, makadamiový, šípkový a rakytníkový. Nechybí kakaové máslo, které umocňuje hebkost. Působí blahodárně na suchou pleť, je velice výživný, velmi dobře se roztírá a co je na něm skvělé, nezanechává pocit mastnoty. Výborně se totiž vstřebá. A co dodat k vůni? Kombinace růže a geránia dodá potěšení a vznešenost.

Oba produkty mají certifikát přírodní kosmetiky.

Za sebe mohu dodat, že cítím-li během dne únavu, dopřeji své pleti na obličeji tento luxus a cítím se během chvilky osvěžená a naplněná vitalitou. Vnímám, jak mi růže dodává vnitřní podporu a geránium povzbudí moji chuť do života.

Napsat komentář

Your email address will not be published.